Наколядував шістсот тисяч гривень

23 января 2017, 22:05
Владелец страницы
Народний депутат України, заступник лідера Радикальної партії Олега Ляшка
1
187

На моїй рідній Рівненщині у славетному селі Грушвиця пройшов фестиваль колядок.


Із задоволенням слухав чудові колективи нашого краю, а в кінці виступу спонтанно вирішив заколядувати і сам. Співати я вмію, м'яко кажучи, не дуже. Зате - від душі. Земляки підхопили - і "Добрий вечір тобі" ми виконали таким потужним хором, що чутно було, мабуть, аж в Костополі.

Але ще більше більше пісні мешканців села потішили куплети про фінанси. За минулий рік "наколядував" для Грушвиці понад шістсот тисяч гривень субвенції з бюджету, завдяки чому в Будинку культури тепер тепло - поставили нові вікна. В планах на цей рік - відремонтувати дах. Разом із грушівцями дякую за сприяння Олегу Ляшку та усім іншим причетним. До речі, пан Олег обіцяв цьогоріч відвідати відремонтований Будинок культури і зустрітися із шановною громадою Грушвиці. Також плануємо візит міністра культури Євгена Нищука.

Щирі слова вдячності духовенству, сільській раді, прекрасним колективам і нашому партійцю Роману Стасюку за справжнє українське свято.

І словом, і ділом.

І піснею.Источник: http://korrespondent.net/url.hnd?url=http://censor.net.ua/b4976
Андрій Лозовий,

Народний депутат України,
Заступник лідера Радикальної партії
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Радикальна партія,Олег Ляшко,Андрій Лозовий,фракція РПЛ,рівненщина,Евгений Нищук
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.