А Вождем був Євген...

22 січня 2017, 19:13
Власник сторінки
Народний депутат України, заступник лідера Радикальної партії Олега Ляшка
0
172
А Вождем був Євген...

Євген Коновалець: "У вогні перетоплюється залізо у сталь, у боротьбі перетворюється народ у націю". У мене в кабінеті - вже багато років саме його портрет.


У березні 1918 року січові стрільці під командуванням Коновальця разом із Запорозьким Корпусом і Гайдамацьким кошем розгромили вщент більшовиків у Києві і вигнали червону сволоту з нашого міста.

Сьогодні, у День Соборності, у столиці нарешті з'явилась меморіальна дошка Вождю ОУН, полковнику Євгену Коновалець. Відчайдушний борець, блискучий воєначальник, велетень української думки, справжній інтелектуал, талановитий дипломат - ТОЙ, ХТО ЗМІГ ОБ'ЄДНАТИ ПАТРІОТИЧНІ СИЛИ і єдиним кулаком бити наших ворогів на всіх фронтах.

Все, що є на світі, спочатку було мрією. Хто б міг уявити ще кілька років тому, що мине так мало часу, і у Києві з'явиться вулиця Євгена Коновальця (колишня Щорса), а на вулиці Січових Стрільців (була Артема) з'явиться дошка шани Батькові Євгену на місці, де були казарми січових стрільців. Сподіваюсь і вірю, що невдовзі у столиці буде і повноцінний пам'ятник Євгенові Михайловичу.

Дякую Українському інституту національної пам'яті на чолі з Володимиром В'ятровичом за зусилля і результат, а також усім іншим причетним.

Як впадеш, стрільче, в пастку 
Чи зловишся на дріт,
На всі питання ката давай один одвіт:
Що до ОУН належав
– А Вождем був Євген –
Щоб слава залунала далеко ген-ген-ген...

Слава Україні!Андрій Лозовий,
Народний депутат України,
Заступник лідера  Радикальної партії
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
ТЕГИ: Радикальна партія,Євген Коновалець,Україна,Олег Ляшко,Андрій Лозовий,День Соборності
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.