"Здравствуйте, я ваша крыша..."

15 січня 2017, 21:32
Власник сторінки
Народний депутат України, заступник лідера Радикальної партії Олега Ляшка
0
393

У нас на Рівненщині знову - Чікаго алькапонової доби.


Розквіт епохи бурштинових війн. Удільні князі воюють між собою за священний камінь сонця. А тут - ще й нашестя печенігів. Тож довелось забути чвари й міжусобицю і гуртом оборонятися від нашестя проклятих загарбників.

Отже, сьогодні у Рокитнівському районі трапилась ПЕРЕСТРІЛКА. Між місцевими бурштинокопачами і заїзджими бандитами, які приїхали два тижні тому і оголосили, що вони тепер - "криша". А хто не буде платити "криші" дань - будуть кидати в двори БОЙОВІ ГРАНАТИ. І показували ці гранати "для устрашения".

Але місцеві поліщуки - навчені життям і самі добре озброєні. Сьогодні все це продовжилось стріляниною. Двоє "гостей" отримали вогнепальні поранення.

А тепер - про головне. Про реакцію нацполіції. Коли з'явились "гості: "здравствуйте, я ваша крыша", місцеві (дії яких я теж однозначно не виправдовую) звернулися до поліції.

Два тижні тому, затим - два дні тому...

Але у Рокитнівському районному управлінні Національної поліції відмовились реагувати. А одну з двох заяв - взагалі ...не зареєстрували.

І самий цимес - після сьогоднішньої перестрілки Рокитнівська поліція таки втрутилась. Тільки не на стороні закону і правопорядку, а на стороні ...заїжджих бандитів. Рятували "гостей" від самосуду місцевих. Ніяких претензій до "криші" з бойовими гранатами - ясна річ, немає.

Отак і живемо.

Звертаюсь до міністра внутрішніх прав Арсена Авакова, в.о. керівника Національної поліції України Вадима Трояна і начальника Нацполіції у Рівненській області Валерія Присяжнюка з проханням невідкладно відреагувати на події на Рокитнівщині і відсторонити від виконання службових обов'язків начальника НП у Рокитнівському районі Михайла Євтушика.

Бо керує паном Євтушиком, очевидно, не його поліцейське керівництво, а якась "криша", яка приїхала в нашу область.Андрій Лозовий,

Народний депутат України,

Заступник лідера Радикальної партії

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
ТЕГИ: МВС,Радикальна партія,Олег Ляшко,Андрій Лозовий,поліція,Рівне,рівненщина,бурштин
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.