Крищенко, трупи і гральний бізнес

8 января 2017, 14:47
Владелец страницы
Народний депутат України, заступник лідера Радикальної партії Олега Ляшка
1
348
Крищенко, трупи і гральний бізнес

Історія із затриманням Олеся Вахнія, який вже на волі, та інших активістів під час спроби закриття незаконного грального закладу в Києві дуже показова. І вчергове підтверджує загальновідомі речі.Далі просто факти, а логічний зв'язок ви побачите самі:

1. В столиці постійно виникають сутички між активістами і охороною гральних закладів, які заборонені законом з 2009 року, а з 2010 - діє кримінальна відповідальність завдяки змінам до статті 2032 кримінального кодексу.

Але чомусь Київська поліція на чолі з Андрієм Крищенком нині має претензії до тих, хто замість неї виконує її роботу - припиняє роботу ігрових притонів. А до тих, хто порушує закон, займачись гральним бізнесом і калічачи людські долі - ніяких претензій нема. Більше того, по факту Київська поліція їх на ділі захищає.

2. Влітку минулого року в центрі Києва на Хрещатику, біля Печерського райсуду, тітушками з банди тушки Сергія Мельничука був скоєний напад на народних депутатів Ігоря Мосійчука та мене, а також командира батальйону "Айдар" Валентина Лихоліта. Відбулося це в присутності понад сотні (!!!) озброєних правоохоронців (які не проявили жодної реакції), начальника Шевченківського районного управління нацполіції Германа Приступи. Більше того, був присутній особисто і спокійно спостерігав за цим злочином ...начальник Київської міської нацполіції, полковник Андрій Євгенович Крищенко. До речі, згаданого вище Приступу Крищенко привіз із собою з Горлівки (як і багатьох інших) - це так, деталь для повноти картини.

Все це було зафіксовано камерами понад десяти каналів, є купа свідків, слідчо-оперативна група опитала ряд людей включно зі мною за годину після цього, зафіксовані порізані шини і купа вм'ятин на машині, на якій ми звідти, дякувати Богу, уїхали.

...Пройшло понад півроку. Як ви думаєте: скільки зловмисників було затримано за публічний напад на народних депутатів із ножами в центрі столиці у присутності т.зв. правоохоронців і журналістів? ЖОДНОГО! Пройшло понад півроку - і жодного затриманого. Зате громадських активістів, які боряться із незаконним гральним бізнесом - затримують чи не щотижня.

Отак працює в Києві #моя_нова_поліція на чолі з Крищенком.

3. Зверніть увагу, фактично всі ці ігрові заклади, з вимогою закриття яких туди приходять патріоти, з'явилися буквально за останній рік. Після Революції гідності - вони не працювали! Але зараз вони ростуть, як гриби після дощу, і начальник Київської поліції Крищенко разом із Приступою та іншими начальниками районних управлінь ніяким чином не перешкоджають відкриттю гральних закладів. Коли ці притони вже функціонують - не закривають їх. А коли закривати гральні зали приходять громадські активісти - б'ють їх та затримують.

Звертаюсь до членів профільного Комітету Верховної Ради з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності
Володимира Соляра, Ігоря Котвіцького, Владислава Бухарєва, Антона Геращенка, Юрія Мірошниченка, Євгена Дейдея, Ігоря Мосійчука, Віталія Купрія, Павла Костенка з пропозицією негайно, вже на найближчому засіданні, 18 січня 2017 року, розглянути питання про  відповідність займаній посаді начальника Головного управління Національної поліції в місті Києві, полковника Крищенко Андрія Євгеновича.

***
Те, що Крищенко треба гнати в шию - очевидно. І погоджуюсь із думкою, що якби у нього була офіцерська честь - Андрій Євгенович сам би пішов у відставку після подій у Княжичах, адже несе за них ПЕРСОНАЛЬНУ відповідальність. Оскільки Крищенко особисто здійснював координацію цієї спецоперації, внаслідок чого загинули люди - його ж співробітники. Про це свідчать матеріали розслідування. Себто саме Крищенко докерувався до того, що поліція постріляла поліцію...

***
P.S. Особисто зайнятися розслідуванням нападу, згаданого у пункті 2, мені обіцяли, "чесно" дивлячись в очі, той же Крищенко і тодішня керівник Національної поліції Хатія Деканоїдзе. Палець об палець не вдарили. Пані Хатія, зрештою, пішла з посади, але, на жаль, не забрала Крищенко з собою. А було б непогано.

#нахкрищенкоАндрій Лозовий,
Народний депутат України,
Заступник лідера Радикальної партії
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Радикальна партія,Олег Ляшко,Андрій Лозовий,Ігор Мосійчук,Гральні автомати,поліція,гральний бізнес
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.