Пасьянс Медведчука

15 декабря 2016, 23:49
Владелец страницы
Народний депутат України, заступник лідера Радикальної партії Олега Ляшка
4
505

Отже, Савченко ̶М̶а̶т̶р̶о̶н̶а̶ Надія Вікторівна залишиться, прости Господи, народним депутатом (бо її просто виключили з фракції). Позафракційним народним депутатом.


Може тепер на власний розсуд записатися у будь-яку фракцію та групу. Наприклад, у "Опозиційний блок".

1. Фракція "Батьківщина" Тимошенко НЕ ВИМАГАЄ у Савченко скласти депутатський мандат.

2. У офіційній заяві фракції є такі слова: "Якби було можливо повернути час назад, Надію Савченко все одно б ВКЛЮЧИЛИ до свого виборчого СПИСКУ...". По Фрейду прямо.

3. "Батьківщина" НЕ ВІДКЛИКАЛА відкриту ефесбешницю Савченко з Комітету ВР з питань (!) національної (!) безпеки (!) І оборони (!), в якому московська агентка перебуває саме за квотою партії Тимошенко.

4. У заяві фракції - ЖОДНОГО слова про відкликання Савченко з української делегації в Парламентській асамблеї Ради Європи, куди вона була включена на особисту вимогу Юлії Тимошенко під час формування коаліції "Європейська Україна".

***
І нема у тому нічого дивного. Позаяк Медведчук, погодивши у Москві наступний сценарій, вочевидь, розігрує такий пасьянс приходу до влади проросійських сил в Україні:

- максим голосів умовно кажучи демократичного табору за "Батьківщину";

- максимум голосів помірних ватніків і тих, хто ностальгує за регіоналівськими часами - за "Опоблок";

- максимум голосів палких ватніків, розчарованих у житті, міських божевільних, адептів віри у "мир любой ценой" - за партію Савченко, яка, ймовірно, називатиметься (хай Бог милує! В'ячеслав Максимович у труні перевертається) ...Народний Рух України.

Грамотно.

Але Господь збереже нашу державу від цього диявольського плану.
Андрій Лозовий,
Народний депутат України,
Заступник лідера Радикальної партії

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: ФСБ,Медведчук,Батьківщина,Савченко,Радикальна партія,Олег Ляшко,фракція РПЛ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.