Пасьянс Медведчука

15 грудня 2016, 23:49
Власник сторінки
Народний депутат України, заступник лідера Радикальної партії Олега Ляшка
4
515

Отже, Савченко ̶М̶а̶т̶р̶о̶н̶а̶ Надія Вікторівна залишиться, прости Господи, народним депутатом (бо її просто виключили з фракції). Позафракційним народним депутатом.


Може тепер на власний розсуд записатися у будь-яку фракцію та групу. Наприклад, у "Опозиційний блок".

1. Фракція "Батьківщина" Тимошенко НЕ ВИМАГАЄ у Савченко скласти депутатський мандат.

2. У офіційній заяві фракції є такі слова: "Якби було можливо повернути час назад, Надію Савченко все одно б ВКЛЮЧИЛИ до свого виборчого СПИСКУ...". По Фрейду прямо.

3. "Батьківщина" НЕ ВІДКЛИКАЛА відкриту ефесбешницю Савченко з Комітету ВР з питань (!) національної (!) безпеки (!) І оборони (!), в якому московська агентка перебуває саме за квотою партії Тимошенко.

4. У заяві фракції - ЖОДНОГО слова про відкликання Савченко з української делегації в Парламентській асамблеї Ради Європи, куди вона була включена на особисту вимогу Юлії Тимошенко під час формування коаліції "Європейська Україна".

***
І нема у тому нічого дивного. Позаяк Медведчук, погодивши у Москві наступний сценарій, вочевидь, розігрує такий пасьянс приходу до влади проросійських сил в Україні:

- максим голосів умовно кажучи демократичного табору за "Батьківщину";

- максимум голосів помірних ватніків і тих, хто ностальгує за регіоналівськими часами - за "Опоблок";

- максимум голосів палких ватніків, розчарованих у житті, міських божевільних, адептів віри у "мир любой ценой" - за партію Савченко, яка, ймовірно, називатиметься (хай Бог милує! В'ячеслав Максимович у труні перевертається) ...Народний Рух України.

Грамотно.

Але Господь збереже нашу державу від цього диявольського плану.
Андрій Лозовий,
Народний депутат України,
Заступник лідера Радикальної партії

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
ТЕГИ: ФСБ,Медведчук,Батьківщина,Савченко,Радикальна партія,Олег Ляшко,фракція РПЛ
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.