Негайно вигнати Савченко з ПАРЄ!

12 грудня 2016, 22:23
Власник сторінки
Народний депутат України, заступник лідера Радикальної партії Олега Ляшка
8
628

Може, досить троянським кобилам пити українську кров з московського коритця?


Як член Постійної делегації ВР України в Парламентській асамблеї Ради Європи вимагаю від спікера парламенту Андрія Парубія негайно почати процедуру відкликання народного депутата від "Батьківщини" Надію Савченко зі складу нашої делегації в ПАРЄ.

Це сором для держави, що інтереси нашої держави представляє відверта ефесбешниця Савченко, яка займається антидержавницькою діяльністю і виконує вказівки кума Путіна Медведчука з метою дестабілізації ситуації в нашій країні і медіа-відбілювання терористів Плотницького, Захарченка та інших.

Сподіваюсь, Андрію Володимировичу, Ви підтримаєте цю ініціативу і докласте усіх зусиль, аби припинити це ганьбище нашої державності. По процедурі треба, щоб спочатку було відповідне рішення міжнародного комітету ВР. Тож закликаю усіх депутатів з патріотичною позицією разом зі мною прийти на найближче засідання цього комітету, яке відбудеться, ймовірно, в середу за тиждень, 21 грудня.

До речі, варто нагадати, що присутність Савченко у складі української делегації в ПАРЄ було вимогою, яку озвучувала особисто Юлія Тимошенко як умову під час консультацій, коли у листопаді 2014 року формувалась коаліція "Європейська Україна".

Юлії Володимирівни варто не ховати голову в пісок, відмовчуючись, а публічно попросити вибачення у нашого народу за цей злочин. Хоча я певен, вона того не зробить, а традиційно в незручних для себе ситуаціях буде мовчати.

Між іншим, якщо говорити про справи внутрішньо-парламентські, то народний депутат Украіни (!) Надія Вікторівна Савченко працює у комітеті ВР з питань ...національної безпеки і оборони. Реально. Подивіться на сайті Верховної Ради, хто не вірить. Потрапила ефесбешниця саме у цей парламентський комітет ...правильно, за квотою партії "Батьківщина".

Зверніть увагу, Юлія Володимирівна , очільниця "Батьківщини" всіляко уникає ОСОБИСТО коментувати ̶а̶д̶о̶в̶у̶ ̶х̶у̶й̶н̶ю̶,̶ ̶я̶к̶а̶ ̶н̶а̶ ̶г̶о̶л̶о̶в̶у̶ ̶н̶е̶ ̶н̶а̶л̶а̶з̶и̶т̶ь̶ висловлювання народного депутата від її фракції Надії Савченко. Коментують соратники ЮВТ, передусім, із старої гвардії на кшталт Соболєва. Сама вона - про Савченко воліє не говорити. Це її типова поведінка. Змовчати відповідь на незручне питання. Уникнути відповідальності.

***
Задумайтесь!

1. Кремлівська агентка Савченко представляє Україну (сука, не Московію, не "ЛНР", не "ДНР", а нашу святу Україну!) у Парламентській Асамблеї Ради Європи - одній з найповажніших світових інституцій.

2. Особа, яка виправдовує Захарченка і Плотницького - тих, які вбивали і вбивають наших Героїв на фронті, які вбивали і вбивають мирне населення, які знищували і знищують інфраструктуру на Донбасі - займається, зауважте, питаннями національної безпеки і оборони... Господи, заступи і одведи від таких "захисників".

3. Все це відбувається за сприяння лідера партії "Батьківщина" Юлії Тимошенко, яким системно відмовчується, не виключає Савченко з фракції. Ніби нічого нема.

***
Кубло "Батьківщини" породжує лише московських зозуль - тут з Олегом Ляшком важко не погодитиь.

Але одна з цих зозуль вже стала політичним трупом, граючи на Москву геть-чисто у відкриту. Інша - ще рипається. А потім ми дивуємось, чому ворог так зухвало себе почуває на нашому українському Донбасі і в нашому українському Криму.

Може, досить троянським кобилам пити українську кров з московського коритця?Источник: http://korrespondent.net/url.hnd?url=http://censor.net.ua/b4602


Андрій Лозовий,

Народний депутат України,

Заступник лідера Радикальної партії

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
ТЕГИ: Москва,Медведчук,Батьківщина,Кремль,Савченко,Радикальна партія,Олег Ляшко,Андрій Лозовий,фракція РПЛ
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.