Московський чобіт і туфелька зі зміїної шкіри

16 ноября 2016, 19:11
Владелец страницы
Народний депутат України, заступник лідера Радикальної партії Олега Ляшка
0
278

Вчора у парламенті був чудовий виступ Юрія-Богдана Шухевича. Виступ неймовірної глибини - оголений нерв того, що палає в серцях добровольців і волонтерів.


Виступ дуже критичний до влади. Але в жодному разі не дестабілізуючий. Шухевич знає різницю між "закликати" і "провокувати". І усвідомлює історичний драматизм нашого сьогодення.

Сподіваюсь, цей виступ почують у найвищих кабінетах - і зроблять правильні висновки.

Не чуючи добровольчий рух, не чуючи патріотів, влада сама хитає ситуацію в країні, несамохіть допомагаючи злісному кремлівському карлику реалізовувати свої диявольські плани.

***
Прикро, що деякі видання, зокрема поважні "почули дзвін, та не знають, де він". Читаю деякі заголовки і, м'яко кажучи, дивуюсь.

Скажімо, "Ляшко запретил Шухевичу выступить с трибуны".

Твою мать нехай, ви головою думаєте, коли таке пишете? Як може Ляшко щось заборонити Шухевичу? Як може взагалі будь-хто щось заборонити Шухевичу?

Шухевичу, Карл! Шухевичу, якому 83 роки, з яких 38 він провів за ґратами. Це ж нонсенс!

Ляшко зупинив ганебну провокацію, в якій намагались використати славетне ім'я Шухевича в рамках плану Тимошенко-Медведчука щодо дестабілізації в країні на замовлення Москви.

Оцініть рівень їхнього цинізму. Використати всліпу ім'я ШУХЕВИЧ - наш прапор боротьби і нескореності - витерти свої ноги у туфлях зі зміїної шкіри "луї віттон" об цей прапор і дати потоптатися по ньому чоботям московських окупантів.

На щастя, Ляшко зміг не допустити цієї ганьби, взяв перерву, пояснив ситуацію пану Юрію, і за хвилин двадцять, може, півгодини, Шухевич спокійно виступив з трибуни (час зафіксований у стенограмі на сайті ВР, хто мені не довіряє) і сказав все, що вважав за потрібне.

На жаль, журналісти здебільшого проігнорували цей виступ, у пошуках смажених новин відкинувши глибокі сенси. Прикро.

***
От, до речі, згадалося.

Найбільш важливим з історичної точки зору голосуванням цього скликання парламенту, вочевидь, були зміни до Конституції 31 серпня 2015 року.

Виступали фактично усі тогочасні лідери парламентських фракцій: Юрій Луценко, Юлія Тимошенко, Олег Березюк, Юрій Бойко. Усі, крім Ляшка. Він уступив своє слово Шухевичу.Андрій Лозовий,

Народний депутат України,

Заступник лідера Радикальної партії

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Москва,Шухевич,Медведчук,Кремль,Радикальна партія,Олег Ляшко,Андрій Лозовий,Юлія Тимошенко,Путін
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.