І ці люди забороняють мені колупатися в носі?

29 сентября 2016, 17:46
Владелец страницы
Народний депутат України, заступник лідера Радикальної партії Олега Ляшка
1
258

Каюсь, і справді кнопокодавив. Свідомо. За звільнення суддів голосував чотирма картками. І мені не соромно за свій вчинок.


А соромно за парламент, який так тяжко "народжував" одне з головних рішень - базову вимогу Революції гідності -звільнення суддів, які займалися політичними репресіями.

Суддів, які калічили людям долі, треба звільняти і карати будь-якою ціною. І якщо заради цього треба кнопокодавити - готовий брати цей гріх на свою душу.

***
Дуже розчулило, як в пориві боротьби за чесність верещали і бігали по залу депутати - регіоналівські недобитки із фракції Злодійський блок. Вимагали не кнопкодавити і голосувати особисто. Так, цього вимагали ті, хто роками порушував Регламент, витирали ноги об Конституцію, а 16 січня 2014 - взагалі голосували руками... Згадався старий анекдот про Вовочку, який спостерігаючи через щілину у дверях спальні, чим займаються батьки, подумав: "І ці люди забороняють мені колупатися в носі?".

***
Інтригами Банкової систематично зривалися ці голосування. Але здоровий глузд у парламенті таки переміг. День сьогоднішній - день відродження українського парламентаризму. Саме Верховна Рада знову стала центром прийняття рішень у державі. Чудернацьким шляхом, але стала. Через тернії до зірок. Через кнопкодавство до відродження парламентаризму. В даному випадку ціль виправдовує засоби.


Андрій Лозовий,
Народний депутат України,
Заступник лідера Радикальної партії

Источник:http://korrespondent.net/url.hnd?url=http%3a%2f%2fcensor.net.ua%2fb3886

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: суд,парламент,Радикальна партія,кнопкодавство,Олег Ляшко,Андрій Лозовий,регіонали,революція,Конституція,правосуддя,фракція РПЛ,судді
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.