Чи має право Деканоїдзе забороняти мені бути українцем?

21 сентября 2016, 16:41
Народний депутат України, заступник лідера Радикальної партії Олега Ляшка
2
458

Де зараз видатні "українські патріоти-реформатори" Згуладзе, Грігалашвілі, Абромавічюс, Саша Боровік?


Вислухавши справедливі аргументи щодо неефективності її роботи, Хатія Деканоїдзе замість того, щоб відповісти на питання, не знайшла нічого кращого, ніж звинуватити мене у не толерантному ставленні до людей інших національностей.

Це відверта шиза. Подивіться виступ, хто їй повірив. У мене є друзі грузини, вірмени, азербайджанці, євреї, татари, білоруси. І навіть росіяни (ті, що проти Путіна). Спілкуватися з людьми іншої крові та віри, чуючи з перших вуст про їхню культуру та звичаї - для мене це завжди надзвичайне задоволення.

Піднімати це питання і звинувачувати когось у нетолерантності - захисна реакція Деканоїдзе, яка не бажає нести відповідальність за свої провали впродовж майже року роботи на посаді керівника Національної поліції.

Кажуть, на злодії шапка горить. Коли протеже Хатії і Саакашвілі, т.в.о. начальника Одеської поліції Лордкіпанідзе заявляє: "Я не понимаю, о чем вы говорите.." - то питання - а хто кого, власне, не толерує?

Більше того, погодьтесь, є велика різниця між ТИМИ людьми різних національностей, які народились або виросли в Україні, тут виховують дітей і своє майбутнє пов'язують з нашою державою, і ТИМИ, хто приїхав сюди, як на гастролі, отримавши громадянство разом з призначенням на посаду, і поїдуть разом із звільненням. Чи не так?

Де зараз видатні "українські патріоти-реформатори" Згуладзе, Грігалашвілі, Абромавічюс, Саша Боровік?

Так отож.

І як би ж то призначення іноземців на найвищі посади, яке є приниженням великого українського народу, себе хоч чимось виправдовувало!.. Бо ніхто з гастролерів реальної ефективності не проявив.

Воно їм не треба. Все одно, поїдуть.

А нам - тут жити.

Андрій Лозовий,
Народний депутат України,
Заступник лідера Радикальної партії Олега Ляшка

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Одеса,Радикальна партія,Андрій Лозовий,поліція,фракція РПЛ,Хатия Деканоидзе
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.