Пам'яті Людмили Богуславської

20 вересня 2016, 14:38
Власник сторінки
Народний депутат України, заступник лідера Радикальної партії Олега Ляшка
0
198
Пам яті Людмили Богуславської

Я вірив у чудо і так тішився, коли ти знову ніби повернулась у нормальне життя.


Робив комплімент за нову зачіску (а тобі справді пасувало!), знаючи, що це насправді перука - хіміотерапія безжально відібрала твої кучері... З неймовірною радістю ставив лайк, дивлячись свіжі фото, що ви з Дімою поїхали відпочивати в далекі краї і шукати незвідане. Я знав, що рак був зафіксований лиш на третій стадії (безнадійно...), але ти так вірила у життя, що інші навколо теж починали вірити.

Кажуть, справжні друзі - ті, до кого приходиш, коли тобі важко на серці. Ми познайомились у 2011 році і якийсь час спілкувались суто по роботі. А потім якось несамохіть став забігати просто так, на каву чи вино. У тебе був рідкісний дар - ЧУТИ людей. Жодного разу я не виходив з твого кабінету з поганим настроєм... Жодного до того часу, відколи дізнався про діагноз.

Людочка, до чого важко говорити і навіть думати про тебе у минулому часі! По-справжньому важко. Бо є на світі люди, які випромінюють життя. У кожному слові. У кожній посмішці... Їду з прощання, дивлюсь у небо сіро-біле, як стіни моргу в онкоцентрі, і досі не можу повірити, що тебе вже немає...

Низький уклін Дімі, що так за тебе боровся.

Не зміг видалити твій контакт з телефонної книги. Бо чомусь здається, що ти от прямо зараз подзвониш, без приводу, і скажеш щось хороше, пожартуєш, погордишся сином і поділишся планами на майбутнє.

В одній згадці твого імені ЖИТТЯ більше, ніж у житті тисячі живих.

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
ТЕГИ: смерть,журналіст
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.