Єдиний шанс рятувати країну - повне перезавантаження влади

29 июля 2016, 14:52
Владелец страницы
Глава совета Политической партии местного самоуправления
0
107

Єдиним шансом рятувати країну, почати дієві економічні реформи Діюча влада себе повністю дискредитувала.


Єдиним шансом рятувати країну, почати дієві економічні реформи, відродити інвестиційний імідж, повернути та посилити рівень гарантованого Конституцією соціального забезпечення громадян, є повне дострокове перезавантаження Верховної ради та Уряду.

До влади мають прийти фахівці з державним мисленням, які в змозі адаптувати та впровадити в Україні кращий досвід Європи стосовно посилення ролі місцевих громад в управлінні державою. Лише фінансова та адміністративна самодостатність регіонів, реальний вплив органів місцевого самоврядування на державні процеси, забезпечать сталий розвиток економіки, розбудову усіх сфер народного господарства, припинять війну, нададуть поштовх до залучення інвестицій, призведуть до зростання доходів населення. 

Лише так українці зможуть зберегти єдину суверенну державу.
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: коалиция,Выборы,досрочные выборы,Верховная Рада,парламент,Парламентские выборы,выборы в Верховную Раду,Володимир Гройсман,Владимир Гройсман,коалиция в Украине,формирование коалиции
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.