Тарифи масового вбивства

27 липня 2016, 19:36
Власник сторінки
Громадський діяч, адвокат
0
257

Чим швидше проходить літо, тим більше здіймається паніка.

Чим швидше проходить літо, тим більше здіймається паніка. І все це не через те, що українці не вирішили де плавати цього літа – це питання давно вирішено – вдома, у ванній. Проблема в непідйомних тарифах, яка зависла в повітрі, а люди бояться отримувати нові «листи щастя» від комунальників.

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман 19 липня заявив, що тарифи можуть змінитись у бік зниження, проте це відбудеться лише в разі, якщо закупівельна ціна імпортного газу для України буде знижуватись. Сумнівна перспектива. Навіть якщо всі пенсіонери водночас підуть до церкви і помоляться за зниження закупівельної ціни імпортного газу, маю великі сумніви, що вона таки знизиться.

25 липня українець літнього віку вкоротив собі життя, облившись бензином та підпаливши себе. Його не врятували. Причина? Та сама – не знав як жити з боргами та перманентним підвищенням цін. Що далі? Масові спалення? Чому сьогодні держава настільки нахабно себе поводить, що доводить людей до відчаю?

В цей же час, Верховна Рада спочатку перейменовує аеропорт Бориспіль, ряд міст, серед яких і Кропивницький(Кіровоград), потім влаштовує шоу типу «лежачих, сидячих, та інших» протестів під трибуною, постійно зриває засідання та не вигадує нічого кращого, ніж поїхати відпочивати за кордон, в той час, коли звичайні українці продовжують зубожіти.

Не став від депутатів відставати і президент і теж поїхав розслаблятись до Іспанії, щоб відпочити від українців, які своїми проблемами заважають відпочивати.

Влада на все знайде відповідь, можливо навіть в Раді пройшов конкурс «Кращий аргумент підняття тарифів 2016».  Обґрунтування знайшлось найкраще – це приведе до омріяної Європи, а субсидії зможуть врятувати мало і середньо забезпечені верстви населення. Наступний крок – ухвалення закону про обєднання співвласників будинків, що буцімто повинно подолати монополію ЖЕКів і врятувати житловий фонд. Насправді, всі ці три закони і могли б поліпшити наші «умови виживання», але разом – це пастка, яка повільно але цілеспрямовано затягує в кайдани звичайних українців.

Субсидії. Наче як влада йде на зустріч народові та допомагає в непомірних тарифах. Проте тотальне субсидіювання за стандартною «справедливою» формою є пасткою, тому що вона не зможе компенсувати всіх витрат за комунальні послуги. Закон про ОСББ – можливість покращити життя громадян, навчивши їх бути самими господарями своїх будинків та позбутись від осточортілих ЖЕКів. Гройсман заявив, що такі зміни призведуть до того, що «мешканці багатоквартирних будинків зможуть самостійно управляти власним будинком, обирати постачальників послуг та відмовлятися від них у разі неякісного обслуговування», проте більшість експертів заявляють, що ефективними об’єднання співвласників багатоквартирних будинків будуть лише в нових будинках,  де проблеми опалення, електроенергії та каналізації з’являться лише років через 10. Грубо кажучи, закон про ОСББ, мешканців проблемних будинків, яких більшість сьогодні по всій Україні, зможе притиснути у фінансовому відношенні та змусить за безцінь продавати власні квартири.
Сказати, що нахабність на цьому влади завершилась? Та ні, це лише початок. 
  Виявляється , в квітні - червні поточного року компанія «Нафтогаз» зовсім не 
імпортувала газу, але при цьому , як відомо , українці платили
за газ за ціною , яка значно перевищує імпортну ціну, а саме – 
в 4 рази.
Ще не виникло враження, що нас відверто і нахабно обкрадають? Далі буде…
 

 

 

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.