Найганебніша сесія за 25 років існування обласної ради

17 червня 2016, 18:48
Власник сторінки
Народний депутат України, заступник лідера Радикальної партії Олега Ляшка
0
337

Те, що відбулось сьогодні у Рівному - ганьбище для нашого рідного бандерівського краю.


"Такої сесії ще не було за 25 років існування обласної ради". - сказав мені її найдосвідченіший депутат Валентин Крока, який безперервно працює в облраді вже 7 каденцій.

Сьогодні разом з колегами народними депутатами Ігорем Мосійчуком (Радикальна партія Ляшка), Володимиром Парасюком (позафракційний), Євген Дейдей ("Народний фронт") та Віталій Купрій (позафракційний, партія "Укроп") приїхали на сесію Рівненської обласної ради виключно з однією метою - ЗАХИСТИТИ ЗАКОН.

Також на сесії був присутній народний депутат Юрій Вознюк ("Народний фронт"), який приїхав підтримати Олександра Корнічука (БПП), який претендує на голову обласної ради.

Бог свідок, ми не готували ніяких силових акцій і свідомо діяли виключно у правовому полі. І вже під час подій нинішніх і наша команда, і я особисто робили все, щоб стримати можливі сутички. На жаль, нам це не вдалося - тому приношу щирі вибачення перед громадою Рівненщини за цей сором, який відбувся у сесійній залі.

Спочатку президію обласної ради заблокували ветерани АТО, які вимагали поставити першим питанням порядку денного Постанову на захист добровольців. Законний, поновлений після незаконного звільнення судами всіх інстанцій, внесений у єдиний державний реєстр голова обласної ради, представник РПЛ Володимир Ковальчук пообіцяв ветеранам виконати їхню вимогу - і добровольці з ДУК ПС та інших об'єднань пропустили його на робоче місце у президії.

А далі почалось казна-що: привезені зі Львова тітушки не пускали ні голову облради, ні народних депутатів. Кидались на нас. Парасюку дісталося по нирках, а мені - по ліктю. Але ми життям добре биті, тому на таке не жаліємось. Але сам факт: тітушки (!) б'ють (!) народних депутатів (!) у мирному місті (!) серед білого дня (!) при камерах (!) і десятках журналістів (!).

"З боями" Ковальчук таки потрапив на робоче місце і першим ділом виконав обіцянку перед ветеранами - звернення на підтримку добровольців проголосували.

Далі певний час продовжувалась штовханина, яка закінчилась нарешті важкими, дуже напруженими і нервозними переговорами у нарадчій кімнаті.

Знайшли соломонове рішення: і Ковальчук, і Корнійчук пишуть одночасно заяву на звільнення - і обласна рада голосує їх пакетом.

І Володимир, і Олександр поступили мужньо, поставививши спокій у області вище своїх власних амбіцій.

До наступної сесії в.о. голови буде чинний перший заступник Микола Драганчук ("Батьківщина").

А вже 1 липня депутати обласної ради оберуть собі нового голову. Рішення прийме сесійний зал. У спокої, без тиску, без тітушок, без нервів. Принаймні дуже сподіваюсь на це.

Дякую усім, хто допоміг знайти консенсус, особливо лідеру місцевої "Батьківщини" Миколі Кучеруку, який довів, що він людина слова і проявив солідарність із колегами по демократичній опозиції. Микола Герасимович охоче ділився своєю життєвою мудрістю, даючи цінні поради, які допомогли врегулювати ситуацію.Андрій Лозовий,
Народний депутат України,
Заступник лідера фракції Радикальної партії Олега Ляшка


Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
ТЕГИ: Радикальна партія,Україна,Олег Ляшко,Андрій Лозовий,Ігор Мосійчук,Рівне,сесія,обласна рада,Владимир Парасюк
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.