Свєта - звєзда бюджета

14 червня 2016, 20:49
Власник сторінки
Народний депутат України, заступник лідера Радикальної партії Олега Ляшка
0
500
Свєта - звєзда бюджета

Ноу-хау за рахунок платників податків.

Про мораль і пристосуванство т.зв.єврооптимістів.

20 червня розпочнеться чергова сесія Парламенської Асамблеї Ради Європи (ПАРЄ). Сесія без сумніву історична - вперше на неї поїде наша колега Надія Савченко.

Але я не про те.

У складі української делегації половина депутатів є повноправні члени, а інша половина - заступники членів. Зрозуміло, що словосполучення "заступник члена" звучить кумедно, але з точки зору роботи це правильна практика. Кажучи примітивно, член ПАРЄ - це, як депутат, а заступник члена - це, як його помічник, який має право його заміняти під час відсутності і голосувати. В момент присутності повноправного члена в залі, заступник теж може бути - однак, без права голосу. Також заступник може повноправно працювати в комітеті.

Наприклад, я заступник у Віктора Вовка, Сергій Власенко - у Сергія Соболєва, Борислав Береза - у Надії Савченко.

Кількість членів, заступників, їх присутність у комітетах - все суворо за квотним принципом в залежності від кількості депутатів у фракціях і групах.

А тепер по суті справи.

Раніше було так: відрядження повноправного члена - за державний рахунок, а заступник - може поїхати або ЗАМІСТЬ члена, або разом з ним своїм коштом, як, наприклад, я їздив з Віктором Вовком.

Нині голова Постійної делегації ВР у ПАРЄ Володимир Ар'єв придумав новацію, рахунок якої оплатять лікарі і вчителі, пенсіонери і студенти та інші платники податків.

Частина заступників теж поїдуть на сесію ПАРЄ бюджетним коштом. Разом із повноправними членами.

Очевидно, на думку Ар'єва у воюючої країни, де мільйони людей живуть за межею бідності, немає більш необхідних потреб, як оплачувати переліт-готель і т.д. нашим депутатам, які поїдучи у Страсбург на сесію ПАРЄ, не матимуть (!) там права голосу, адже повноправні члени теж їдуть.

А тепер самий цимес.

Заступники членів ПАРЄ поїдуть на сесію державним коштом, але ...не усі. Дискримінація пов'язана з політичною позицією. Ар'єв домовився, що поїдуть лише ті, хто має лояльність до зовнішньополітичного курсу Порошенка в цілому і до Ар'єва особисто як голови делегації: Владислава Голуба (БПП), Павла Унгуряна (НФ), Андрія Лопушанського (БПП), Сергія Кіраля ("Самопоміч", Єгор Соболєв, друже, зверни увагу).

Рішення мало пройти профільний Комітет ВР із питань закордонних справ, який давно перетворився у філіал навіть не стільки Банкової, скільки організації "Украінский вибор" Віктора Медведчука. Згадайте голосування більшості членів комітету проти проекту Закону про скасування дипломатичних стосунків з РФ - державою-агресором -https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1393416977350695&set=a.480854955273573.128454.100000472192988&type=3&theater

І от під час засідання профільного Комітету, де розглядалося питання складу делегації на сесії ПАРЄ і оплати їх видатків, видатна "єврооптимістка" Світлана Заліщук і собі напросилася їхати в Страсбург за бюджетні гроші.

Ар'єв, звісно, їй не відмовив. Бо, коли треба, "єврооптимісти" йдуть на зустріч волі Банкової та їхніх партнерів у Кремлі.

Зокрема на згаданому вище у посиланні засіданні Комітету ВР у закордонних справах Заліщук голосувала за збереження дипломатичних стосунків з москалями.

Єврооптимістично, правда?
Андрій Лозовий,
Народний депутат України,
Заступник лідера фракції Радикальної партії Олега Ляшка


Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
ТЕГИ: бюджет,Рада,парламент,Радикальна партія,Алена Савченко,Олег Ляшко,Андрій Лозовий,Європа,Сергій Власенко,Єгор Соболєв,ПАРЕ,фракція РПЛ
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.