Міністр юстиції Петренко не знає законів і йде по бєспрєдєлу

30 травня 2016, 15:18
Власник сторінки
Народний депутат України, заступник лідера Радикальної партії Олега Ляшка
1
260

По беспредєлу такої наглості, до якої не доходили навіть регіонали.


Одне з болючих питань після Революції гідності - реформа судової системи України. Але про це згодом.

Ви можете собі уявити, щоб в цивілізованій державі міністр юстиції (юстиції, Карл!) не знає законів. Або знає і свідомо діє всупереч їм в ейфорії від своєї вседозволеності, бо не несе ніякої відповідальності за свої вчинки, навіть якщо це відвертий кримінал.

Відомо, що міністр юстиції Павло Петренко своїми незаконними діями блокує виконання низки обґрунтованих судових рішень, які ВЖЕ вступили в силу.

Зокрема, рішення Житомирського апеляційного адміністративного суду згідно якого був поновлений на посаді голови Рівненської обласної ради Володимир Ковальчук.

Ми свідомо відмовились від силових акцій, хоча могли б, і захищаємо закон і справедливість виключно у правовому полі. Виключно в рамках закону.

Отже, Ковальчук отримав на руки остаточне рішення суду щодо негайного поновлення на посаді. Через саботаж місцевих чиновників законний голова неодноразово звертався до державних реєстраторів та нотаріусів, але кожне таке звернення блокувалося посадовими особами Міністерства юстиції, зокрема директором Департаменту нотаріату і банкрутства Тетяною Барановою, яка особисто (!) обдзвонювала нотаріусів, посилаючись на вказівку міністра Петренка.

______
Попри це ж знайшовся чесний законослухняний нотаріус, який, незважаючи на тиск, на виконання рішення суду вніс зміни в державний реєстр юридичних та фізичних осіб щодо зміни керівника Рівненської обласної ради, чим фактично підтвердив легітимність Ковальчука на цій посаді.

Але вже на другий день, в суботу відбулись дивні метаморфози в державному реєстрі.

Депутат облради від БПП Корнійчук, її самозванний голова, який втік у відпустку, у вихідний день (!), перебуваючи у відпустці (!), зловживаючи посадовим становищем особисто (!) вніс зміни в державний реєстр і знову "самопризначив" себе на посаду. Зверніть увагу на цинізм, Корнійчук при цьому "забув" сплатити держмито.

Це чистий кримінал, за який рано чи пізно комусь доведеться гріти нари.

Чому ця афера вдалась? Виключно завдяки особистому втручанню директора Департаменту нотаріату Баранової і її шефа Петренка, який ставиться до Мін'юсту, як до своєї приватної контори.

Між іншим, Петренко - вихованець горезвісного підрахуя Ківалова. Це справді той випадок, коли вчитель може гордитися своїм учнем.

_____
Хочу нагадати громадськості, що в рамках примусового виконавчого провадження державний виконавець вже оштрафував Рівненську обласну раду за невиконання вищевказаного рішення суду. За такі дії держвиконавець був викликаний "на килим" до міністра Петренка, де з ним провели виховну роботу щодо недоцільності сумлінного виконання службових обов'язків.

_____
І про яку судову реформу може йти мова в країні, де навіть міністр юстиції, який має бути символом верховенства права, настільки зухвало плює на закон?


Андрій Лозовий,

Народний депутат України,

Заступник лідера фракції Радикальної партії Олега Ляшка

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
ТЕГИ: суд,реформа,Радикальна партія,Міністерство юстиції,Ковальчук,Олег Ляшко,міністр,Рівне,фракція РПЛ,Рівненська область
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.