Боже, врятуй Україну!

22 апреля 2016, 20:37
Владелец страницы
Народний депутат України, заступник лідера Радикальної партії Олега Ляшка
5
608

На наступному тижні може відбутися позачергова сесія Верховної Ради.


З достовірного джерела знаю, що як тільки в Києві приземлиться літак Президента Порошенка, який вже вилетів із Запоріжжя - Петро Олексійович поїде на Банкову.

Там його вже чекають Юрій Луценко та Ігор Кононенко, який в телефонному режимі повідомили Президента, що просять термінову зустріч, і Порошенко підтвердив.

Отже, Кононенко і Луценко вмовлятимуть Президента ініціювати позачергову сесію парламенту на наступний вівторок, 26 квітня, і особисто зайнятися максимальною явкою лояльних до Банкової депутатів.

Привід нібито більш, ніж благородний. 30-річчя аварії на ЧАЕС, вшанування Героїв-ліквідаторів і т.д. Насправді це цинічно, бо чорнобильців ця влада обділяє так само безбожно, як і минула.

Тема Чорнобиля - красива ширма для протягування "через коліно" змін до законодавства, потрібних для того, щоб дати Президенту можливість подавати до ВР кандидата на посаду Генпрокурора без юридичної освіти. Себто - закон "під Луценка".

Після цього, можливо, вже у вівторок не виключено, що Порошенко внесе кандидатуру свого кума Юрія Віталійовича на відповідний пост.

Чому таку активність проявляє зокрема саме Кононенко? По-перше, "здихавшись" Луценка з парламенту, Ігор Віталійович розраховує монополізувати свій вплив на фракцію, хто б не був її формальним головою (ймовірно, це буде Ігор Гринів). По-друге, Луценко в Генпрокуратурі - це гарантія для Кононенка зберегти свій вплив на призначення прокурорів на місця і, насамперед, Департамент з розслідувань і нагляду в кримінальних провадженнях в сферах державної служби і власності ГПУ - надпотужний інструмент, щоб "нагнути" кого треба, чи для репресій над тими, які не "гнуться".

Яким буде рішення Президента, який втретє ставить країну на одні і ті ж граблі, намагаючись поставити керувати Генпрокуратурою вже третього свого кума - наразі не відомо.

Боже, врятуй Україну!Андрій Лозовий,
Народний депутат України,
Заступник лідера фракції Радикальної партії Олега Ляшка
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Рада,парламент,Радикальна партія,Олег Ляшко,Андрій Лозовий,Банкова,Юрій Луценко,Петро Порошенко,аварія на ЧАЕС,фракція РПЛ,Игорь Кононенко
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.