Подвійні стандарти ЦВК

28 березня 2016, 20:29
Власник сторінки
Народний депутат України, заступник лідера Радикальної партії Олега Ляшка
1
135

Охендовський і Ко, як з гарячки, швиденько зібрали ЦВК на засідання, щоб забрати депутатські мандати у неугодних БПП Єгора Фірсова і Миколи Томенка.


Апелюючи до норми Конституції про позбавлення повноважень депутата після виходу депутата із фракції рішенням з'їзду політичної сили, за списком якої він обраний.

Водночас!

Охєндовського і більшість членів ЦВК зовсім не цікавить та ж сама норма Конституції (!), коли йде мова про позафракційного (див.сайт Верховної Ради, нижче - скріншот) депутата Артема Вітка, який пройшовши в парламент за списком Радикальної партії Ляшка, зрадив наших виборців і 18 вересня з трибуни ВР оголосив про вихід з фракції РПЛ.

18 вересня, Карл!

Задовго до того, як про вихід з БПП оголосили Фірсов і Томенко.

_______
Причина подвійних стандартів ЦВК проста.

Охендовський давно виконує для Адміністрації Президента функції "чего изволите".

Тушка Вітко продався, мов повія на об'їздній, васалам Президента, сидить у секторі БПП і слухняно голосує синхронно з оточенням Порошенка.

Правда, на відміну від Вітка, повія з об'їздної, продаючись, не говорить про "офіцерську честь" (якби у нього справді була честь - він давно б застрелився). Але мова не про те.

Конституційну норму щодо Вітка ЦВК виконувати не квапиться, а у нелояльних до Банкової Томенка і Фірсова мандати забрали нашвидкоруч.

Ба більше, закритий з'їзд партії "Солідарність-БПП" голосував за позбавлення депутатських повноважень Фірсова й Томенка казна-як (всі ж бачили відео, де заледве назбиралось 20 піднятих рук). А за позбавлення повноважень Вітка після його виходу з фракції з'їзд Радикальної партії Ляшка 18 вересня 2014 року проголосував одноголосно - це був відкритий захід з великою кількістю запрошеної преси. Відчуваєте різницю?..

_______
Отже, ЦВК застосовує подвійні стандарти, крутячи нормою Конституції, як циган сонцем. Це очевидно.

До таких дій прохіндєя Охендовського та його подільників підштовхує навислий над ними Дамоклів меч ймовірного звільнення.

Адже повноваження чинного складу ЦВК закінчились ще в 2014 році. В 2014!!! Відповідно такий склад на чолі з Охендовським є НЕЗАКОННИМ.

Ще 17 листопада 2015 року Вищий адміністративний суд задовольнив позов Олега Ляшка щодо бездіяльності Президента Порошенка, який ще в червні 2014 (скоро 2 роки!) мав подати на обрання парламентом нового складу Центральної виборчої комісії.

Однак, Порошенко досі не зробив того.

Тому, що підрахуйчик Охендовський слухняно виконує команди Банкової. В тому числі рятує мандат тушці Вітку, який так само слухняно голосує в залі парламенту.Андрій Лозовий,

Народний депутат України,

Заступник лідера фракції Радикальної партії Олега Ляшка


Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
ТЕГИ: парламент,Радикальна партія,ЦВК,Олег Ляшко,Андрій Лозовий,Петро Порошенко,фракція РПЛ,Микола Томенко,Фирсов Егор,Охендовский
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.