Хто стане наступним прем'єром — думки Лещенка та Саакашвілі

12 марта 2016, 20:15
Владелец страницы
Журналіст ГромадськогоТБ.Полтава
0
160
Хто стане наступним прем єром — думки Лещенка та Саакашвілі
Автор фото: Людмила Гудзь

Учора під час інтерв'ю з Сергієм Лещенко у студії ГромадськогоТБ.Полтава я поцікавився у народного депутата, кого він бачить на посаді прем'єр-міністра замість Арсенія Яценюка.

Учора під час інтерв'ю з Сергієм Лещенко у студії ГромадськогоТБ.Полтава я поцікавився у народного депутата, кого він бачить на посаді прем'єр-міністра замість Арсенія Яценюка. 

Лещенко відповів, що його думка мало що вирішить, адже потрібна підтримка інших депутатів. Натомість він озвучив три кандидатури які, на його думку, можуть отримати таку підтримку. Це Наталія Яресько, Володимир Гройсман та Міхеїл Саакашвілі.

Аналогічне питання я поставив одному з названих кандидатів — Міхеїлу Саакашвілі. Він відповів що для нього є новиною те, що хтось розглядає його на крісло очільника уряду. 

"Я не думаю, що ця Рада коли-небудь буде всерйоз мене розглядати по одній простій причині: я не приховую свого наміру. Мій намір: весь політичний клас України має оновитися. І це стосується багатьох членів теперішньої Ради. І природньо, хто хоче посунутися? Ніхто не хоче посунутися", — заявив Саакашвілі під час Антикорупційного форуму в Полтаві.


Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Саакашвили,Лещенко,Володимир Гройсман,Міхеїл Саакашвілі,Владимир Гройсман,Саакашвілі,Михаил Саакашвили,Наталья Яресько,Яресько премьер-министр
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.