Пекло бюрократії

27 января 2016, 09:53
Народний депутат України, заступник лідера Радикальної партії Олега Ляшка
1
209

Візит Президента Порошенка у Рівненську область, запланований на вчора, так і не відбувся. Рівненщина, звісно, небагато втратила

Але менше з тим. Через зміни у президентському графіку постраждали люди. Перш за все, мешканці Володимиреччини. Де вчора мав відкритися після ремонту центральний корпус районної лікарні: приймальне відділення на першому поверсі, хірургічне - на другому і повноцінна поліклініка на третьому і четвертому. Тисячі людей з нетерпінням чекали, як дива, коли нарешті лікарня працюватиме. Право на медичне забезпечення - одне з базових прав людини. Тим паче, це віддалений район, з Володимирця їхати в обласний центр до Рівного вдвічі довше, ніж до Білорусії.

До речі, раніше у Володимирецькій райлікарні не було повноцінної реанімації. Уявляєте, який жах! Тепер - буде. Але ж невідомо нині, коли лікарню відкриють! А багатьом пацієнтам важливожиттєвий кожен день з їхніми діагнозами. Тим більше, Володимиреччина особливо страждає через епідемію грипу.

Планував з командою також бути присутнім на відкритті лікарні, привітати колектив і місцеву громаду і подарувати медичне обладнання від Олега Ляшка.

Більше того, також мав був відкритий обласний ЦНАП - Центр надання адміністративних послуг, створений для спрощення процедур отримання людьми документів.

Центр надаватиме в короткі терміни різного плану дозвільні документи. Наприклад: фізичній особі або підприємцю потрібна низка довідок, за якими до цього доводилось їхати у різні установи і мати не одну головну біль - він зможе їх отримати у ЦНАПі. Як кажуть, сюди "не потрібно нести цукерки, щоб отримати довідку".

Все готово, але Центр теж так досі і не відкрили. Бо мав бути Порошенко на відкритті - і не приїхав.

З розумінням ставлячись до того, що графік першої особи може мінятись через форс-мажорні обставини, однак є логічне питання до клерків з Адміністрації Президента:

Якщо Порошенко не зміг приїхати, чому не відкрити лікарню і Центр адмінпослуг без нього? Навіщо відкладати важливі для краю на невизначений термін (бо, може, Президент приїде в четвер чи п'ятницю, а може, не приїде)?

Чому через бюрократію і нюанси президентського протоколу повинні страждати люди? Особливо ті, хто з важкими захворюваннями?..


Андрій Лозовий,
Народний депутат України,
Заступник лідера фракції Радикальної партії Олега Ляшка

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: президент,Радикальна партія,Олег Ляшко,Андрій Лозовий,лікарня,Петро Порошенко,Рівне,рівненщина
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.