Шокінські прокурори фанатіють від Баскова

19 января 2016, 16:27
Владелец страницы
Народний депутат України, заступник лідера Радикальної партії Олега Ляшка
0
208

Прокурор Капішин на суді у справі Ігоря Мосійчука заявив, що "він не хворий бо на минулих вихідних з Ляшком та Лозовим співав в караоке".

Це всьо. Дєдушка Сталін до такого не додумався б.

І це, зверніть увагу на особливий цинізм, на другу річницю початку подій на Грушевського.

______
Як доказ прокурор наводить відео, яке я виставив для гарного настрою шановної громади кілька днів тому, де "тріо Мареничів-2" - народні депутати Ляшко, Мосійчук і Лінько виконують шедевр усіх часів народів "Вчера приснился сон прекрасный - Москва сгорела целиком..." пітерського огрупування "Ленинград".

Виставив, ЧІТКО написавши, що відео було зняте мною ВЛІТКУ минулого року.

А якщо бути точним - це було 22 липня 2014, на другий день після подання на Генпрокурора на мій арешт, після акції проти репресій під стінами ГПУ, де Мосійчук блискуче справився з роллю конферансьє.

Потім ми майже цілий день просиділи з приймальні Генпрокурора Шокіна, чекаючи на зустріч з ним. Однак Генпрокурор від нас сховався, а охороняти його від мирних і спокійних депутатів приїхав особисто "чєловєк-Ілловайск", начальник УДО Валерій Гелетей (між тим, в нормальній країні за законом військового часу Гелетея розстріляли чи хоча б судили за те, що він начудив на посту Міністра оборони, коли тисячі хлопців поклали життя в значній мірі через його тупість, а у нас - ні в чому не винен і охороняє прокурорів).

А далі поїхали святкувати день народження Сергія Рибалки, де і був виконаний антикремлівський шлягер.

______
А може, прокурору просто не подобається "Ленинград" і він слухає Ніколая Баскова?

 


Андрій Лозовий, Народний депутат України,
Заступник лідера фракції Радикальної партії Олега Ляшка

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Москва,Гелетей,ГПУ,прокурор,караоке,Ленинград,Басков,Олег Ляшко,Андрій Лозовий,Ігор Мосійчук,Виктор Шокин
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.