Коні, квіти і бур'яни

19 січня 2016, 14:21
Власник сторінки
Народний депутат України, заступник лідера Радикальної партії Олега Ляшка
1
101

Звільнення указом Президента Порошенка одіозного Родіона Кірєєва і ще аж трьох суддів - це наче зрізати кілька листочків у бур'яну, який знищує сад і не дає прорости квітам реальних реформ.


В той час, коли цей бур'ян треба радикально викорчовувати. Бо він шкодить усій країні.

На жаль, на справжній "суддєпад" нам нині чекати не доводиться. Більшість одіозних суддів і далі собі СПОКІЙНО працюють, займаючись політичними розправами проти українських патріотів і "віджимами" бізнесів неугодних комерсантів.

Треба звільнити усіх суддів - це позиція Радикальної партії Ляшка. Натомість Порошенко показово для гарної картинки звільняє час від часу мізерну кількість суддів, а сам - руками заступника глави АП Олексія Філатова фактично вже вибудував суддівську вертикаль (точніше "приручив" ту, що лишилась в спадок від режиму Януковича) і використовує її у власних інтересах.

Найбільш кричущі випадки - безбожні судилища над Ігорем Мосійчуком, Геннадієм Корбаном, Юрієм Сиротюком, Русланом Онищенком, Богданом Тицьким, Григорієм Гульвіченком, Олександром Шитіковим, Сергієм Тищенком, Андрієм Медведьком, Володимиром Гроцковим, Поліщуком, Черняком та іншими патріотами.

_______
Коли у справі Віри Засуліч імперський міністр граф Пален запросив до себе великого юриста Анатолія Коні (який тоді був Головою Санкт-Петербурзького окружного суду) і попередив: "По цій справі уряд чекає від суду і від Вас, Анатолію Федоровичу, особливих послуг", то Коні відповів наступним чином: "Ваша Величносте, СУД НЕ РОБИТЬ ПОСЛУГ, суд виносить вирок".

На жаль, в Україні суди не виносять вироки, а роблять послуги. За гроші або тим, хто їх контролює внаслідок політичної влади - тримаючи на гачку справ у Генпрокуратурі і лякаючи можливим звільненням чи навіть арештом.

Про це знають усі. І в країні немає жодної людини, яка вірить у чесність суддів.

Зрізані листочки нічого не змінять.

 

 

Андрій Лозовий, Народний депутат України,
Заступник лідера фракції Радикальної партії Олега Ляшка

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
ТЕГИ: суд,реформа,Радикальна партія,Олег Ляшко,Андрій Лозовий,правосуддя,суддя,Петро Порошенко,фракція РПЛ,Родіон Кірєєв
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.