Виробництво і експорт. Інакше - руїна

6 января 2016, 19:48
Народний депутат України, заступник лідера Радикальної партії Олега Ляшка
3
209

Порядку в країні не буде без відродження національного виробництва

Наприклад, у Рівному є підприємство "Арм-Еко", що виробляє ліфти, підйомники для інвалідів, плити, м'ясорубки, духові шафи, фритюрниці, які нічим не гірші іноземних аналогів, а з точки зору трендового у сучасному світі енергозбереження - значно кращі.

Але чомусь більшість державних закладів і приватних компаній надають перевагу білоруським і польським аналогам. Замість того, щоб зробити пріоритетною підтримку національного виробника і піднімати вітчизняну економіку, від розвитку якої буде добре нам усім.

Навпаки - треба всіляко сприяти зростанню експорту українських товарів. Саме тому зусиллями нашої Радикальної партії Ляшка в державі нарешті було створено Експортно-кредитне агенство.

Продукції такого високого ґатунку, як "Арм-Еко" - місце у Європі і світі. Але починати треба із себе - всередині країни підтримати своїх.

_______
Сьогодні був на виробництві, разом з гендиректором, моїм помічником у ВР, депутатом Рівнеради Романом Стасюком вітали працівників з прийдешнім Різдвом.

Деяке обладнання настільки багатофункціональне, що видалося розумнішим за багатьох колег-депутатів.

_______
На фото з головним конструктором підприємства, рівненським генієм Віктором Шибруком.


Андрій Лозовий, Народний депутат України,
Заступник лідера опозиційної фракції Радикальної партії Олега Ляшка

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Радикальна партія,Андрій Лозовий,Європа,експорт,Рівне,фракція РПЛ,виробництво,Рівненська область
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.