Час розплати вже скоро

15 ноября 2015, 17:49
Народний депутат України, заступник лідера Радикальної партії Олега Ляшка
3
416

Мосійчука судять 5 (!) добу


Стан здоров'я Ігоря день у день погіршується.

Суддя Карабань розглядає клопотання про відвід судді Матійчука, а суддя Матічук ...розглядає клопотання про відвід судді Карабаня.

_______
- Мамо, нас хвалять!
- Хто?
- Ви мене, а я - Вас.
(с)

_______
На суди приходили зокрема Герої України Степан Хмара та Юрій Шухевич. Навіть їх, багаторічних радянських політв'язнів, шокує звірство системи по відношенню до Мосійчука.

_______
За Мосійчука публічно заступились Левко Лук'яненко, Мустафа Джемільов, Віктор Ющенко, Олег Ляшко, Юлія Тимошенко, Єгор Соболєв, Дмитро Ярош, Геннадій Корбан, Семен Семенченко, Вадим Рабіновіч, Iгор Луценкo, Андрій Іллєнко, Андрій Білецький, Борис Філатов, Вячеслав Константиновский, Ольга Богомолець, Павло Костенко, Андрій Денисенко, Денис Силантьев, Евгений Дейдей та багато інших достойних людей.

Більше сотні народних депутатів з усіх парламентських фракцій і груп підписали поруки з проханням його звільнити під їхні зобов'язання.

Його визволення вимагають православні священними і раввини, Герої війни та волонтери, кілька тисяч депутатів місцевих рад з усіх куточків нашої країни.

На суди до нього приходили символ Майдану Володимир Парасюк і символ героїзму українців на війні Титановий Джексон - Євген Терехов.

Його ім'я щодня звучить у західних ЗМІ. Лорд Британського парламенту сер Едвард Лі назвав його політичним в'язнем з трибуни Парламентської Асамблеї Ради Європи.

_______
Продажним суддям на це поки-що наплювати...

_______
Виправдовують його арешт лише професійні політичні повії, що нині працюють безмиловжопними підлабузниками чинного Президента на чолі із спитим алкоголіком Юрієм Луценком (тюрма його, на жаль, не виправила) і персонажі на кшталт першої тушки нинішнього парламенту Ірина Суслова, яка всерйоз заявляє, що "генеральний прокурор Шокін бореться з корупцією, а вимога його звільнити від багатьох - це політичне замовлення" (серйозно! зайдіть на її сторінку, якщо не вірите; вона може, правда, видалити той статус, але скріншот у мене зберігся).

_________
Ця справа так чи інакше увійде в історію юридичної науки:

1. Підробка Постанови ВР.
2. Розгляд в Апеляційному суді міста Києва (головуючий - суддя Бець) без дебатів, без слова для захисту.
3. Під час затримання:
- порушення Конституції України;
- порушення Регламенту ВР;
- порушення закону "Про досудове слідство".
- порушення закону "Про статус народного депутату".
4. Катування підозрюваного і не надання йому належної медичної допомоги.
5. Ігнорування судом порук народних депутатів.

і т.д., і т.п.

_________
Братику Ігор, ми, все одно, тебе з неволі витягнемо.

Але ні одна тварь, яка сприяла твоєму ув'язненню, не уникне відповідальності за цей злочин.

 

Андрій Лозовий, Народний депутат України,
Заступник лідера опозиційної фракції Радикальної партії Олега Ляшка

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Верховная Рада,парламент,Радикальна партія,Володимир Гройсман,Печерський район,Олег Ляшко,Андрій Лозовий,Ігор Мосійчук,Європа,хмара,Петро Порошенко,ПАРЕ,фракція РПЛ,політв'язень,Владимир Парасюк
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.