Народний депутат Руслан Демчак збагачується на заощадженнях населення

19 октября 2015, 09:46
Владелец страницы
4
84
Народний депутат Руслан Демчак збагачується на заощадженнях населення

Жовтень 2015. Пройшов майже рік, як Україна змінила владу. Ціною кровопролиття на майдані, ціною війни на Сході ми намагались стерти з лиця землі попередників, аби надати затишні крісла новим нардепам

Останні сорочки на собі рвали напередодні парламентських виборів 2014,обіцяючи народу країни рай на землі. Обіцянки не заставили себе довго чекати. За рік війна на сході збільшилась в масштабах в рази,рівень життя населення впав за межу бідності. 

Замість того аби навести лад в країні, провладна верхівка та нардепи з особливим цинізмом  на очах у народу розкрадають країну. Яскравий приклад тому народний депутат від БПП Руслан Демчак. За Януковича нинішній народний обранець сидів у сізо через відмивання коштів. Тепер цей чолов’яга,заручившись підтримкою колеги по цеху, приятеля президента Порошенко нардепа Ігоря Кононенко,віджимає бізнес-структури і банки. За 1.5 роки збанкрутовано 60 комерційних банків…Поясніть, задля чого стояв майдан? Задля зухвалого грабунку країни?

Це і багато інших питань задає собі ведучий програми «Гроші» і намагається на конкретних фактах відповісти на них.


Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.