Синдром Антонюка

15 жовтня 2015, 20:27
Власник сторінки
Народний депутат України, заступник лідера Радикальної партії Олега Ляшка
0
182

Як мер від БПП перешкоджає проводити зустріч із лідером української опозиці____
"Каков поп - таков и приход". Який президент - такі у нього і васали на місцях.

Є прекрасне древнє місто Дубно на моїй рідній Рівненщині. Сьогодні тут був Ляшко. Ну, і ваш покірний слуга теж був.

Спочатку зустріч з нами мала відбутися у Будинку культури. Але, м'яко кажучи, дивно поступив чинний міський голова Василь Антонюк - між тим, відома політична проститутка: був членом КПРС і ще кількох партій, завжди - провладних, наприклад, "Батьківщини" в часи прем'єрства Тимошенко, "Сильної України", коли Тігіпкова партія була сателітом Партіі регіонів. Нині - кандидатує знову в мери вже від риговідстійника "Солідарність/БПП".

За півдня до приїзду Ляшка Антонюк дав команду "розпочати ремонт БК". "Ремонт", звісно, закінчився одразу, відколи ми поїхали.

Почасти під приводом "ремонту" до Революції гідності так відмовляли у зустрічах опозиційним режиму Януковича кандидатам. Стандартна схема. Згадалося, як відмовляли і мені на Київщині на довиборах 2013 року.

Нічого не змінилось...

_____
Та ні, помиляюсь, змінилось. Стало ще гірше. Відмова провести зустріч із Ляшком у клубі, тим паче, в таку холоднечу - це, перш за все, неповага до мешканців міста, які прийшли поспілкуватися із лідером проукраїнської опозиції.

Після відмови Ляшко мав виступати на стаціонарній сцені, яка постійно знаходиться на центральній площі міста.

Однак Антонюк дав команду за кілька годин до заходу ...розібрати сцену.

Це все, що ви маєте знати про намісників Порошенка на місцях.

Про те, як вони бояться слова правди, день у день розграбовуючи країну.

____
Калина - один із символів нашої нації. Коли ламають її гілля - калина проростає ще сильніше.

____
Дубенчани бачили увесь цей бєспрєдєл - і, ясна річ, розізлились. І на зустріч у маленькому Дубному прийшло більше тисячі людей.

Дуже дякуємо їм за теплу зустріч і підтримку. Ніщо так не надихає до боротьби, як люди, які в тебе вірять.

____
Щодня отримую сигнали з усіх областей, що у Порошенка скрізь по країні сила-силенна таких антонюків. Бездарних ідіотів, що навіть адмінресурсом не вміють користатися. Натомість діять грубо, самі таким чином налаштовують людей проти себе.

І такі антонюки, як ніхто, наближають крах цього режиму, не роблячи ніяких висновків з того, що нація прокинулась і вже ніколи не буде такою, як колись...

____
P.S. Знаю, що мене читає багато дубенчан. Не забудьте, будь ласка, підтримати нашого радикального кандидата в мери Юрія Мацишина.

За нього вам ніколи не буде соромно. На відміну від Антонюка.


Андрій Лозовий, Народний депутат України,
Заступник лідера опозиційної фракції Радикальної партії Олега Ляшка
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
ТЕГИ: Янукович,Радикальна партія,Олег Ляшко,Андрій Лозовий,революція,Петро Порошенко,адмінресурс,рівненщина,Блок Петра Порошенко
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.