У Львівелектротранс проти олігархів

14 октября 2015, 12:57
Владелец страницы
юрисконсульт
0
17
У Львівелектротранс проти олігархів

Події та новини Львова

Сьогодні Львовом курсував «політично заангажований» трамвай. Про це повідомили місцеві мешканці.

Трамвай з політичними закликами партії «Воля» сьогодні їздив за маршрутом №7 . Наразі невідомо, що пов’язує політичну партію «Воля» з комунальним підприємством «Львівелектротранс». Можливо «Воля» передбачила щось для міського електротранспорту у своїй виборчій програмі…

Нагадуємо, партія «Воля» одна з політичних сил на Львівщині, яка прагне здобути на виборах місця у Львівській міській і обласній радах. Раніше, 26 вересня відбулась конференція обласної організації політичної партії «Воля». Делегати затвердили список кандидатів у депутати до обласної ради у всіх 84 округах, а також кандидатів у депутати до Львівської міської ради. Список до Львівської обласної ради очолив відомий громадський діяч Василь Курій, а до міськради – боєць АТО Тарас Елейко.

За останніми дослідженнями соціологів, партія «Воля» впевнено проходить у Львівську обласну раду, рейтинг складає 6,3% в межах похибки. І є кандидатом на подолання 5%-го бар’єру до Львівської міської ради, з рейтингом в межах 5,2%. До того ж, на фоні падіння популярності провладних партій і значним відсотком людей, які ще не визначилися у власних політичних уподобаннях -  така політична сила як «Воля», має значний потенціал до збільшення власного рейтингу і несподівано високого результату на виборах.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: воля,партія
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.