Нардеп Руслан Демчак сумнівається чи варто знижувати тарифи на газ для населення

10 октября 2015, 14:00
3
131
Нардеп Руслан Демчак сумнівається чи варто знижувати тарифи на газ для населення

6 жовтня населення країни видихнуло з незначним полегшенням: Верховна Рада з другої спроби прийняла в першому читанні законопроект «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо здешевлення вартості газу для населення».

За нього проголосували 228 народних депутатів, депутат від БПП Руслан Демчак утримався. Дивно,чи не так? У нелегкий для країни час влада вперше за останній період (перед виборами)у період тотального зросту цін, вирішила хоч на пару копійок знизити ціну на газ,а Демчак сумнівається. Ще рік тому, зустрічаючись із селянами Вінницької області (саме звідти балотувався Руслан Євгенович) він обіцяв їм і збільшення пенсії,і зниження тарифів.

Усівшись в затишне депутатське крісло Демчак, схоже, забув про свої обіцянки. І на початку холодного сезону йому  чомусь стало не важливо, за які гроші ті самі селяни платитимуть за газ. Так завжди відбувається, коли ніби-то чуйні до громади та нечисті на руку персонажі  з  сумнівною репутацією, кримінальним минулим стають народними обранцями.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.