Весь світ знатиме про політичні репресії в Україні

1 октября 2015, 17:33
Народний депутат України, заступник лідера Радикальної партії Олега Ляшка
4
278

Наш представник у ПАРЄ Віктор Вовк інформує із засідання Парламентської асамблеї Ради Європи:

- Провів зустріч із директором офісу комісара із прав людини Ради Європи Ніла Мужнієкса Ізиль Гачет, на зустрічі детально обговорили наступ на свободу слова та попрання верховенства права в Україні. Зокрема, арешт народного депутата України Ігоря Мосійчука та всі порушення допущені під час затримання.
- Аналогічну зустріч проведено із радником Генерального секретаря Ради Європи Гальвардом Гьорсетом. За результатами спілкування маю перспективу зустрічі із Генсеком особисто.
- Також відбулась зустріч із керівництвом «Європейських консерваторів» . Вже домовився про зустрічі з іншими впливовими політичними групами ПАРЄ: народниками та лібералами
- Сьогодні інформуватиму про ставлення до політичних опонентів в Україні в офісі «Комітету із запобігання тортурам»
- Виступатиму також з трибуни ПАРЄ щодо політичних репресій в Україні.
________
Вся Європа знатиме про подвиги цинічних бариг на ниві політичних репресій. Народного гніву вони не бояться (а дарма!, згадали б чим закінчив Янукович). Подивимось, чи злякаються вони перспективи лишитись без багатомільярдних траншів.

 

 

Андрій Лозовий, Народний депутат України,
Заступник лідера опозиційної фракції Радикальної партії Олега

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.