Текст для тих, хто голосував за арешт Мосійчука

18 вересня 2015, 20:12
Власник сторінки
Народний депутат України, заступник лідера Радикальної партії Олега Ляшка
2
615

Дуже хотілося б, щоб цей текст уважно прочитали депутати, які голосували за арешт Мосійчука

У сьогоднішньому "викритті століття" Шокіна парламентарям і всій країні було представлене повністю змонтоване відео. Змонтоване недбало і нашвидкоруч.

Сам підхід до презентації "секретних матеріалів" такий же недбалий, як мочилово "Правого Сектору" у Мукачевому (розслідуванням цього займався Ігор Мосійчук): публіці представили фальшоване відео, на якому кілька "картинок", до яких вмонтували звукоряд.

Переглянувши вищевказане відео, кожен з вас може сам пересвідчитись, що автори цього "компромату" абияк тулили звукоряд під картинку. Передивіться відео самі:

3:53 - Картинка і звук несинхронні; 4:07 - Ігор щось говорить, однак звуку не чути, далі звук видає зовсім не те, що на картинці;
4:45 - щось говорить, але цього не чутно;
4:50 - теж говорить, проте чути лише шурхіт сумки. "Діалоги" тулять тоді, коли Ігор відвертається. Де реальні докази, пане Шокін?
5:45 - де "затитровані" слова Мосійчука? Чому не чути на відео?
5:50-5:54 - відео і звук - несинхрон. Де докази?
6:07 - доказом є руки? де звук?
6:45 - взагалі не видно голови. Звук знову наліплений.

То ж, сучасний Вишинський на прізвище Шокін вайлувато нашматував відео і звук. Будемо вимагати представлення оригіналів відео, а не дешевого монтажу.

Якщо Шокін вирішив показати "ефектне викриття", то не має права приховувати оригінали відео і звукової фіксації для дослідження фахівцями.

______
Голосування багатьох колег-депутатів "за" стало щирим розчаруванням. Чи це просто стадний інстинкт?

 

Андрій Лозовий, Народний депутат України,

Заступник лідера опозиційної фракції Радикальної партії Олега

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
ТЕГИ: СБУ,Рада,Радикальна партія,Андрій Лозовий,Ігор Мосійчук,депутати,арешт,Петро Порошенко,фракція РПЛ,Блок Петра Порошенко,Виктор Шокин,Правий сектор
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.