УНА-УНСО на Вінниччині формує народні списки

03 вересня 2015, 15:37
Власник сторінки
відеограф
0
198
УНА-УНСО на Вінниччині формує народні списки
Керівник Політичної референтури УНА-УНСО Вінниччини Володимир Іващенко

Завданням УНА-УНСО на виборах до місцевих органів влади, які мають відбутися 25 жовтня 2015 р. - є проведення до влади патріотів своєї землі, кращих представників громад, які мають авторитет серед громадян та патріотичну і державницьку позицію

РОЗ'ЯСНЕННЯ
ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ УНА-УНСО
ЩОДО ФОРМУВАННЯ НАРОДНИХ СПИСКІВ.

Завданням УНА-УНСО на виборах до місцевих органів влади, які мають відбутися 25 жовтня 2015 р. - є проведення до влади патріотів своєї землі, кращих представників громад, які мають авторитет серед громадян та патріотичну і державницьку позицію. Ми повинні розуміти – якщо місцеву владу на Вінниччині не сформують патріоти – то її сформують олігархічні клани та коллаборанти з так-званої «партії вінничан», яка є уособленням вінницької місцевої мафії та відбирає в народу владу через делегування до списків так-званих «рейтингових» партій своїх відданих представників. Місця в списках фактично купуються – і цим здійснюється найбільше зло – їх неправедними грошима знищуються соціальні ліфти для людей авторитетних, для людей патріотичних, для людей молодих, які мають розум і бажання чесно служити громаді, але не мають грошей щоб прийти у владу. Це стосується всіх – робітника і тимчасово безробітного, селянина і фермера, учасника АТО і волонтера, чорнобильців і дітей війни - оприлюднення окремими ЗМІ інформації про вартість місця в партійних списках окремих політичних проектів на Вінниччині (від 5000 до 30000 $ США) говорить про крах сподівань вінничан на формування дійсно народних рад та виконкомів у Вінницькій області з представників народу. Владу знову узурпують «грошові мішки» з ціллю продовження грабунку багатств Вінниччини. УНА-УНСО вважає це дискримінацією народного права на делегування до місцевих органів влади дійсно представників народу здатних і спроможних розуміти і відстоювати народне благо – а тому УНА-УНСО створила народну політичну виборчу платформу покликану побороти політичну корупцію так-званих «рейтингових» партій через можливість вінничанам прийняти участь в виборах без корупції. 
В чому полягає суть платформи: якщо Ви є патріотом, державником, якщо Ви відчуваєте в собі сили і маєте талант до громадсько-політичної діяльності, якщо Ви розумієте, що отримавши мандат народної довіри і ставши депутатом місцевої ради – Ви зможете представляти в раді інтереси своїх виборців на принципах верховенства права і справедливості, пріоритету громадського інтересу над інтересом вузькоегоїстичним власним – звертайтесь до Вінницької ОО ПП УНА-УНСО з пропозицією включити Вас до виборчих списків УНА-УНСО в відповідному місті чи районі Вінницької області. Для цього не потрібно бути членом УНА-УНСО, а виключно відповідати вищевказаним вимогам. Організація навчить Вас правилам ведення виборчої кампанії та забезпечить відповідною методологічною і організаційною підтримкою через обласний виборчий штаб та місцеві партійні осередки.
Проведемо в місцеві органи влади достойних поваги людей - припинимо розкрадання бюджету, а отже забезпечимо добробут громад і кожного громадянина, сформуємо систему дійсного народовладдя без корупції і з дотриманням гарантованих Конституцією України прав та свобод людини і громадянина за принципами і на основі європейських стандартів.

Обласний виборчий штаб УНА-УНСО знаходиться на Майдані Героїв Небесної сотні в місті Вінниці по вул..Театральній, 15, 1-й поверх (ТРК «Вінниччина); 
- довідки по питаннях участі в виборах за телефоном: 068 2103500; 
- інформація про діяльність на офіційній сторінці УНА-УНСО Вінниччини: 
facebook.com/una.unso.vin

Слава Україні! Героям Слава! Перемога буде за нами!
Керівник Політичної референтури УНА-УНСО Вінниччини Володимир Іващенко
м.Вінниця, 03.09.2015 р.Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
ТЕГИ: УНА-УНСО,Патріотизм,Вінниця,вибори 2015
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.