Адвокат

29 августа 2015, 16:09
Владелец страницы
Народний депутат України, заступник лідера Радикальної партії Олега Ляшка
1
221

Ми познайомились незадовго до твоєї смерті

Коли зібрався на фронт мій друг і брат Михаил Вениаминович Помогайбо - абсолютно цинічний комерс без політичний амбіцій, за один день може сходити на службу в Лавру, потім в мечеть аль-Шамі, а ввечері - у синагогу Бродського, бо "нада рішать вопроси" - я зрозумів, що ця країна по-справжньому змінилась.

____
Моня запросив відзначити його проводи на передок. Це був якийсь італійський ресторан поряд з Бесарабкою. Назву не пам'ятаю. Здається, "il patio".

Я був страшенно голодний і дуже люблю італійську кухню, тому на початку зустрічі нікого не слухав, обмінявши друзів на равіолі з кроликом. І дарма...

____
Але Адвокат, що приїхав з Монею, говорив так, що я подавився, відклав равіолі і слухав кожне слово з його вуст...

Адвокат горів цим

Він вірив в Україну так сильно, що згадувалося біблейське "покажіть віру розміром у гірчичне зерно - і зможете рухати гори і наказати дереву вирватися з корінням і кинутись у море...".

Він швидко, як ніхто, став мені рідною духом людиною.

На наступний день я розповів його історію Олегові Ляшку - і він сказав, що візьме Голіцина у список.

Не взяв тільки по одній причині...

_____
У своєму першому бою рівно рік тому Діма "Адвокат" Голіцин загинув.

Він віддав найдорожче за нас з вами.

_____
Сім'я не зрозуміла вибір Діми. Це найболючіше...

_____
Він мав свої причуди і заповів спалити його плоть після смерті.

Це стало формальною причиною відмови КМДА поховати Героя нормально. Бо, мовляв, "єслі била кремація - нє надо хороніть, пусть будєт таблічка в колумбарії...".

У вас шок?

А даремно. Що ви хотіли від бариг з банди покійного кримінального авторитета Рибка, яким Кличко, прийшовши до влади на крові Героїв, віддав "похоронні теми" у вдячність за те, що у 90-х Рибка взяв його на роботу охоронцем.

_____
На мої дзвінки і смс великий "інтелектуал" сучасності Віталій Кличко не відреагував ніяк. Це його ціна - плювати на загиблих Героїв. Це ваша ціна - усі, хто за цю ницість голосує.

_____
Несподівано відгукнувся його перший зам Ігор Ніконов. Спочатку теж відморозився. Та відколи я сказав йому: "зберу добровольців, проб'ю нах#й асфальт - і поховаю нашого Героя біля КМДА" - Ніконов схаменувся і (при всіх негативних моментах, які є до нього), допоміг поховати Героя на Алеї Героїв на Лук'янівському кладовищі.

______
Спи спокійно, братику. За твою загибель ми помстимось гідно.

______

Але мені тебе не вистачає...

Андрій Лозовий,
Народний депутат України,
Заступник лідера Радикальної партії Олега Ляшка

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: КМДА,адвокат,Радикальна партія,Донбас,Олег Ляшко,Андрій Лозовий,війна,фракція РПЛ,АТО
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.