кілька слів щодо кончини "Удару"...

28 августа 2015, 17:09
Владелец страницы
голова Центру досліджень політичних цінностей
0
597

Проблема не в тому, що "Народний фронт" і "Удар" виявилися політичними "лузерами"(тобто-невдахами), які зійшли з політичної сцени України. Проблема в іншому...

Проблема не в тому, що "Народний фронт" і "Удар" виявилися політичними "лузерами"(тобто-невдахами), які зійшли з політичної сцени України. 

Проблема в тому, що Порошенкові це потрібно було зробити перед 31 серпня, коли руками безхребетних депутатів під його тиском втілюватиметься ідея Путіна-зміни до Конституції з наданням "особливого статусу" "окремим районам Луганщини і Донеччини", тобто, легалізація через Конституцію ЛНР-ДНР-софт. 

Голоси для цього були на межі. Тепер безхребетники(по іншому -"народні депутати"),щоб "не випасти з політичного процесу", голосуватимуть за все,що нав'язує тандем Порошенко-Путін з потрійною швидкістю..

Висновок: не шкода зникнення "Удару" і "Народного Фронту". 

Шкода України, яку Порошенко-Путін гвалтуватимуть 31 серпня через депутатів.

Депутатів-майданівців.. 

Типу "майданівців"...
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.