В АТО треба вмирати, хлопці, - з полону вас ніхто забирати не стане

19 августа 2015, 20:08
Блоггер. Простий українець.
1
405
В АТО треба вмирати, хлопці, - з полону вас ніхто забирати не стане

"Чудові" новини

Про те, як круто бути воїном, пропаганда тобі розкаже дуже файно: знімуть красивезний ролік, щоб мотивувати людей ставати гарматним м’ясом. Забувають лише уточнити, що у результаті ти маєш повертатися з АТО або у мертвому вигляді або хоча б покаліченим. Потрапив у полон – Міністерству Оборони ти не потрібний.

Натрапив на цю новину і обурився. Попри Мінські домовленості, процес обміну полоненими проходить з постійними труднощами, лнрівці стверджують, що українська сторона не хоче забирати своїх вояків. На сайті "Русская весна" опублікували список з даними про хлопців і їх родичів, щоб знайомі і близькі військовослужбовців мали можливість посприяти поверненню своїх чоловіків додому.

Що ж там тоді казати взагалі на тему якомога скорішого припинення бойових дій, якщо навіть процес чесного обміну полоненими не може пройти нормально.

Не пускати людей на війну. Противитися мобілізації. Ігнорувати мобілізацію. Кричати на весь світ, що не підем вбивати людей. Це єдиний шлях. Щоб залишитися людиною, не накоїти фатального лиха. Щоб залишитися цілим і живим, психічно здоровим.

Не треба вмирати за Україну! Давайте краще жити заради неї, працювати на її користь і задля її процвітання. Розум завжди кращій тупої сили кулаків. Завжди можна знайти вихід, якщо не вестися на оманливу риторику пропаганди і розуміти, що по той бік фронту такі самі люди. Зовсім не монстри, як вам розказують, щоб морально легше було вбивати і вмирати самим.
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: АТО
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.