Москва. Марков. Лицемірство

13 августа 2015, 17:36
Народний депутат України, заступник лідера Радикальної партії Олега Ляшка
0
212

Нещодавно парламентська фракція "Батьківщина" не голосувала (крім Ігора Луценка) за збільшення фінансування української армії під час війни


Депутат від цієї фракції Олександра Кужель влаштовувала істерики в залі, агітуючи колег по коаліції теж не голосувати. А між тим, разом з "Батьківщиною" не голосував за нашу армію відкрито промосковський "Опозиційний блок" та екс-регіонали з числа позафракційних і лобістських груп.

_____
"12 сентября на Востоке и Юге Украины родился новый молодой, энергичный, харизматичный, идеологический лидер пророссийски настроенных граждан Украины, который гарантированно будет баллотироваться в Президенты Украины".

(с)
Юлія Тимошенко про Ігоря Маркова одразу після його арешту (13.09.2013)

_____
У 2008 році фракція "Блок Юлії Тимошенко" фактично повним складом (крім Олега Ляшка, Остапа Семерака, Павла Мовчана і ще кількох патріотів) під тиском свого лідера не голосувала за засудження російської агресії проти Грузії.

_____
А тепер задачка: хто наполягав на звільненні Маркова після Революції гідності?


Андрій Лозовий,
Народний депутат України,
Заступник лідера Радикальної партії Олега Ляшка

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Росія,Ігор Марков,Радикальна партія,БЮТ-Батьківщина,Україна,Олег Ляшко,Андрій Лозовий,Юлія Тимошенко,агресія,фракція РПЛ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.