Нужно определиться, какая цель, - выиграть войну или остановить её

6 августа 2015, 13:06
Блоггер. Простий українець.
1
820
Нужно определиться, какая цель, - выиграть войну или остановить её

В Донецке проходит митинг возле штаб-квартиры ОБСЄ

А хто ще має фіксувати факти, як не організація ОБСЄ? Об'єктивно і неупереджено, дотримуючись вимог до праці дослідників, задача яких - знайти істину. ОБСЄ вже не одного разу звинувачували по черзі то одна, то інша сторона конфлікту. І, що вже не дивно у сучасному світі, громадськість про це знає, але всі роблять вигляд, що так і треба, подібні моменти не варті уваги.

Почекайте, це стосується будь-якої роботи, коли з'являється підозра, що вона виконана непрофесійно, неякісно, чи у ній допущені помилки - варто розібратися, чи дійсно мають місце помилки чи можна продовжувати працювати далі. Бо, що стосується, особливо ОБСЄ, ця організація займається неймовірно важливою справою. По суті, від їх кваліфікованої роботи залежить настання миру на території військового конфлікту. Адже якщо встановити, у яких випадках були скоєні злочини і ким, тоді можна дійти висновків, на кого варто вплинути, щоб бої припинилися. Чи встановити, хто коїть насилля з насолодою і переслідує лише власні вигоди, а кому доводиться захищатися, бо іншого виходу немає. Стиль і методи поведінки ж можуть багато про що розповісти, іноді навіть про наміри. Хоча тут складно, бо можемо мати, як у нашому випадку, дуже заплутані випадки, які характеризуються провокаціями, перевдяганням у форму противника, наявністю відкритої брехні тощо.

Щоб там не було, якою складною і заплутаною не була б ситуація, завдання ОБСЄ - спостерігати, фіксувати і збирати факти для того, щоб зробити можливим їх подальший аналіз. Інакше за що їм взагалі гроші платять? Навіщо ця організація - для краси? Щоб зробити вигляд, що вона чимось займається, тим самим не докладуючи жодних зусиль для досягнення первісних цілей?

Ось люди Донецька і вийшли на мітинг, тримаючи у руках плакати "Ваше молчание убивает детей".


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: ОБСЄ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.