Без емоцій про Мукачево

13 липня 2015, 23:32
Власник сторінки
Народний депутат України, заступник лідера Радикальної партії Олега Ляшка
0
449

Відбулася трагедія, внаслідок якої загинули люди. Їх ніхто не поверне їхнім рідним та близьким

Головний тіньовий бізнес Транскарпатії - контрабанда - рано чи пізно мав вибухнути у інформпросторі. Це сталось.

Є два серйозні гравці на чорному ринку контрабасу - Балога і Ланьо. "Обоє-рябоє". Зростання акцій Ланьо за останні місяці, перш за все, після призначення (за погодженням з Адміністрацією Президента Порошенка) начальником Закарпатської митниці корупціонера Крутяка, якому дали команду працювати виключно з Ланьо, загострило конфлікт. І, зрештою, на жаль, пролилася кров.

Читайте історію. Безкарність бандитів завжди веде до крові. І провина за це, перш за все, на плечах влади, що потурає цій безкарності.

Що насправді відбулось - має розслідувати комісія без участі зацікавлених сторін. Між тим, створення ТСК по подіям у Мукачево першим запропонував ще позавчора на ефірі депутат від Радикальної партії Ігор Мосійчук. Але ТСК - не панацея, а інструмент проводити розслідування публічно. Громадськість, котра до цього долучається зобов'язана перед Богом і Україною бути неупередженою і абстрагуватись від власних політичних симпатій.

Моя суб'єктивна думка, сподіваюсь, не позбавлена логіки. Хлопців з "Правого сектору", високоймовірно, використали всліпу. Старі, прожжені багаторічними аферами і схемами, авантюристи це вміють. Однак це не знімає з хлопців долі відповідальності за те, що сталось.

Стріляти з гранатомета у мирному місті - неприпустимо. Цього не хоче ніхто. Певен, Дмитро Ярош теж не хоче, у нього в самого є діти і маленький онук. Але щонайменше дивно, коли 99% тих, хто дорікає ПС за зброю, чомусь забувають, що бійці банди Ланьо були озброєнні і стріляли так само. Хіба це не подвійні стандарти, панове любителі кинути шматок лайна у "Правий сектор"?

Різниця, правда, у тому, що бандюки Ланьо ніколи на захист України зі зброєю не стануть. На захист контрабанди - залюбки.

Трагічною ситуацією майстерно користається Банкова, аби міфами вичорнити не стільки ПС, скільки добровольчий рух як явище. Це очевидно, як двері. Люди, будьте мудріше, ви вже проковтнули міф про Однотурового. І подавились так, що огидно і досі.

Андрій Лозовий,
Народний депутат України,
Заступник лідера Радикальної партії Олега Ляшка

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
ТЕГИ: контрабанда,Мукачево,корупція,Олег Ляшко,Андрій Лозовий,andriy lozovyi,Банкова,Адміністрація Президента,Закарпаття,Петро Порошенко,митниця,правый сектор,ярош,Михаил Ланьо
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.