Дух Шухевича не дає спокійно дихати промосковським гнидам

30 июня 2015, 18:08
Народний депутат України, заступник лідера Радикальної партії Олега Ляшка
6
660

Роман Шухевич народився 108 років тому і житиме доти, доки б'ється серце бодай одного патріота, який, як і батько Роман, готовий віддати життя за Україну


Мало чим горжусь в житті, як тим, що його син, який з 15 років мучився по тюрмах-таборах за героїзм батька, у Незалежній Україні нарешті став народним депутатом за списком Радикальної партії. Дух Шухевича у залі Верховної Ради не дає спокійно дихати промосковським гнидам. Це треба було зробити 24 роки тому.

Коли обирали тимчасову Президію нового скликання парламенту, і кожна політична сила могла делегувати одну людину. Олег Ляшко запропонував, щоб від нас це був Юрій Шухевич. Ясна річ, усі підтримали.

Коли пан Юрій виходив, першими встали Ігор Мосійчук та Володимир Парасюк. За ними - уся наша фракція та інші патріоти. Решті депутатів не було куди діватись - згодом стояв увесь зал. Навіть недобитки із "Злодійського блоку" не посміли сидіти у цей момент відновлення історичної справедливості.Андрій Лозовий,
Народний депутат України,
Заступник лідера Радикальної партії Олега Ляшка
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Москва,Шухевич,Рада,парламент,Радикальна партія,Україна,Олег Ляшко,Андрій Лозовий,патріоти,фракція РПЛ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.