Відкритий лист до Юлії Тимошенко

24 червня 2015, 00:19
Власник сторінки
Народний депутат України, заступник лідера Радикальної партії Олега Ляшка
0
284

"Батьківщина": Шевченко не наш. БПП: Шевченко не наш. А чий тоді?..


Юлія Володимирівна, Ви знаєте, як я до Вас ставлюсь і скільки зусиль я доклав до Вашого звільнення. Знаєте, як мені заборонили проходження до парламенту (маючи посвідчення помічника Ляшка) за те, що я кидав регіоналам на голови з балкону листівки "ЮЛІ-ВОЛЮ!". Як мене звіряче бив "Беркут", коли на Ваш день народження я прикувався наручниками до Адміністрації президента Януковича. Як ми з Танею Чорновіл і Зоряном Шкіряком під час Майдану захищали Ваш портрет на горезвісній "йолці", коли його намагались зняти громадські активісти, не згодні з цим.

Тому, що Ви, як би хто до Вас не ставився, якими б кабальними (це очевидно) не були підписані Вами з москалями газові угоди 2009 року, були політичним в'язнем режиму Януковича.

І сиділи Ви у тюрмі не за тотальну корупцію в уряді, яким Ви керували, обслуговуючи інтереси Губського, Яценка, Королевської (так, і вона тоді була у Вашій команді й "дерибанила" Мінвуглепром) та інших аферистів.

А за те, що Янукович, який нічим не краще, бачив у Вас політичного конкурента.

Але хіба заради того ми боролись за ваше звільнення, щоб після Революцііі гідності і під час війни, Ви, отримавши квоту міністра екології, без зайвих сантиментів продали її олігарху, екс-регіоналу, одному з топ-менеджерів корупційних схем Януковича Олександрові Онищенку, справжнє прізвище якого - Кадиров. І який приходиться родичем одному з найпалкіших українофобів, пропутінському президенту Чечні Рамзану Кадирову, який не вважає Україну за державу...

Хіба заради цього ми боролись за Вашу свободу?..

Я добре пам'ятаю останню зустріч Ради коаліції перед голосуванням за Кабмін, коли вносили останні штрихи у кадровий пасьянс.

Мінекології віддали Вам. Це знають всі. І Ви призначили туди Шевченка. Коли Ви стверджуєте протилежне - це пішла і цинічна брехня. Ви можете купити підстаркувату медіа-повію Савіка Шустера, але мудрий український народ Ви не купите.

Ви дуже сильна жінка. Прошу Вас - як людина, що доклала точно не найменше зусиль для Вашого визволення - зайти мужність визнати - корупціонера Шевченка міністром зробили Ви. Знайти мужність визнати помилку і попросити у людей вибачення. Знайти мужність публічно підтримати відставку і арешт корупціонера, що його Ви зробили міністром.

Буду щиро вдячний Вам за чесну відповідь.
Андрій Лозовий,
Народний депутат України,
Заступник лідера Радикальної партії Олега Ляшка

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
ТЕГИ: Янукович,Шевченко,Королевська,Онищенко,Радикальна партія,Олег Ляшко,Андрій Лозовий,Юлія Тимошенко,екологія,уряд,коаліція,фракція РПЛ
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.