Відкритий лист до Юлії Тимошенко

24 июня 2015, 00:19
Владелец страницы
Народний депутат України, заступник лідера Радикальної партії Олега Ляшка
0
283

"Батьківщина": Шевченко не наш. БПП: Шевченко не наш. А чий тоді?..


Юлія Володимирівна, Ви знаєте, як я до Вас ставлюсь і скільки зусиль я доклав до Вашого звільнення. Знаєте, як мені заборонили проходження до парламенту (маючи посвідчення помічника Ляшка) за те, що я кидав регіоналам на голови з балкону листівки "ЮЛІ-ВОЛЮ!". Як мене звіряче бив "Беркут", коли на Ваш день народження я прикувався наручниками до Адміністрації президента Януковича. Як ми з Танею Чорновіл і Зоряном Шкіряком під час Майдану захищали Ваш портрет на горезвісній "йолці", коли його намагались зняти громадські активісти, не згодні з цим.

Тому, що Ви, як би хто до Вас не ставився, якими б кабальними (це очевидно) не були підписані Вами з москалями газові угоди 2009 року, були політичним в'язнем режиму Януковича.

І сиділи Ви у тюрмі не за тотальну корупцію в уряді, яким Ви керували, обслуговуючи інтереси Губського, Яценка, Королевської (так, і вона тоді була у Вашій команді й "дерибанила" Мінвуглепром) та інших аферистів.

А за те, що Янукович, який нічим не краще, бачив у Вас політичного конкурента.

Але хіба заради того ми боролись за ваше звільнення, щоб після Революцііі гідності і під час війни, Ви, отримавши квоту міністра екології, без зайвих сантиментів продали її олігарху, екс-регіоналу, одному з топ-менеджерів корупційних схем Януковича Олександрові Онищенку, справжнє прізвище якого - Кадиров. І який приходиться родичем одному з найпалкіших українофобів, пропутінському президенту Чечні Рамзану Кадирову, який не вважає Україну за державу...

Хіба заради цього ми боролись за Вашу свободу?..

Я добре пам'ятаю останню зустріч Ради коаліції перед голосуванням за Кабмін, коли вносили останні штрихи у кадровий пасьянс.

Мінекології віддали Вам. Це знають всі. І Ви призначили туди Шевченка. Коли Ви стверджуєте протилежне - це пішла і цинічна брехня. Ви можете купити підстаркувату медіа-повію Савіка Шустера, але мудрий український народ Ви не купите.

Ви дуже сильна жінка. Прошу Вас - як людина, що доклала точно не найменше зусиль для Вашого визволення - зайти мужність визнати - корупціонера Шевченка міністром зробили Ви. Знайти мужність визнати помилку і попросити у людей вибачення. Знайти мужність публічно підтримати відставку і арешт корупціонера, що його Ви зробили міністром.

Буду щиро вдячний Вам за чесну відповідь.
Андрій Лозовий,
Народний депутат України,
Заступник лідера Радикальної партії Олега Ляшка

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Янукович,Шевченко,Королевська,Онищенко,Радикальна партія,Олег Ляшко,Андрій Лозовий,Юлія Тимошенко,екологія,уряд,коаліція,фракція РПЛ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.