Армія наташ королевських

8 июня 2015, 12:02
Владелец страницы
Народний депутат України, заступник лідера Радикальної партії Олега Ляшка
2
228

Мені депутати, які жорстко критикують прем'єра Яценюка (почасти - по ділу і справедливо), але при цьому, як чорт ладана, бояться сказати криве слово на адресу президента Порошенка, до болю нагадують..


Наталю Королевську 2011-12 років. Вона тоді, нагадаю, видавала себе за люту захисницю людей, революціонєршу і борця за народне щастя. Із полум'янним завзяттям комсомолки Наташа ху#сосила тодішнього прем'єра Азарова, звинуваючи його у всіх смертних гріхах. Теж у більшості випадків заслуженно. Але при цьому сороміцьки мовчала про відповідальність президента Януковича. Коли її питали про це журналісти - сороміцьки відмовчувалась і з'їзджала з теми.

Згодом Наталія Юріївна з тріском просрала вибори, пішла (за квотою Ахметова) працювати в ...уряд Азарова. А нині - депутеса від "Злодійського блоку".

І ті, хто сьогодні критикуючи прем'єра, забуває про відповідальність президента - ви такі самі наташі королєвські. Тому деякі з вас і захищають Липецьку фабрику.


Андрій Лозовий,
Народний депутат України,
Заступник лідера Радикальної партії Олега Ляшка
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Рада,парламент,фабрика,Радикальна партія,Олег Ляшко,Андрій Лозовий,Lozovyi,депутати,Арсеній Яценюк,Петро Порошенко,уряд Азарова,прем'єр-міністр,Наталія Королевська,фракція РПЛ,Рінат Ахметов
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.