Наступний мер Львова творитиме легенду

7 июня 2015, 16:50
Водій навантажувача
0
87
Наступний мер Львова творитиме легенду

Події та новини Львова

Наступним мером Львова стане Олег Пилипенко! Таку долю місту пророкує відомий польський політолог Анджей Новак. Він зазначає, що 2015 рік стане для міста Лева початком його звільнення від пут пострадянських представників в адміністрації.

«Пилипенко Олег є практично єдиним непримиренним ворогом діючого міського голови Андрія Садового. За рахунок чого він займає виключну позицію на карті майбутніх виборчих перегонів. Обмежений у власних економічних ініціативах бізнес; знедолені у марних очікуваннях на якісні житлово-комунальні послуги, оптимальну роботу міського транспорту, комфорт і благоустрій в місті львівяни; міська інтелігенція і духовенство.

Слід також додати, що крім гуртування навколо себе всіх опозиційних сил діючій міській владі, Олег Пилипенко користується визнанням і повагою в експертному середовищі, серед політиків, громадських активістів і навіть чиновників. Що значно розширює електоральні межі для його фігури у виборчій грі», - наголосив пан Анджей.

«Олег Владиславович молода і дуже талановита людина», - зізнається сам чинний мер Львова Андрій Садовий. Проте, навіть публічне висловлення поваги до свого опонента - аж ніяк не зменшує владних амбіцій пана Садового.

Кажуть, Львівська Ратуша має і своє сакральне значення. Стан речей у ній віддзеркалюється на Ратушах цілої низки інших міст в Європі. Що ж, можливо цього року львівяни змінять буття дуже багатьох людей. А Львівська Ратуша поповниться новими легендами.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.