Неважливо, якої крові, коли вбивають тільки за це

20 мая 2015, 17:09
Владелец страницы
Народний депутат України, заступник лідера Радикальної партії Олега Ляшка
2
187

Коли вбивають просто за те, що ти іншої віри чи іншої національності - це неприпустимо

Незалежно від того, якої віри чи нації той, хто вбивають, і той, кого вбивають. Неважливо, абсолютно неважливо, коли вбивають тільки за це... І не варто плутати це з війною, коли ти знаєш, хто твій ворог - і ненавидиш його за те, що він хотів відібрати найдорожче твоє, що в тебе є: Вітчизну, сім'ю, життя. А не за те, що він не такий, як ти...

_________


Зворушлива скульптура Раффі Токатляна "Невідомий" в Меморіалі геноциду вірмен у Єревані. Сьогодні, після закінчення, з колегами з різних країн юридичного комітету ПАРЄ були тут і вклонилися невинно убієнним жертвам вірменського народу - не шкодували ні дітей, ні жінок, ні людей похилого віку, ні калік, нікого - і героям, які створювали загони самооборони проти погромів, ризикуючи життям і здоров'ям, рятували своїх співвітчизників.

Великий сором та історична несправедливість, що наша Верховна Рада досі не визнала вбивства за національною і релігійною ознакою щонайменше 1,5 мільйонів вірмен геноцидом. Так само ганебно, що Національні збори Вірменії досі не визнали Голодомор геноцидом народу українського.

Надто багато на небі ангелів різної крові плачуть від тої ганьби...

Одразу по поверненню в Київ буду разом з колегами з Радикальної партії та іншими патріотами ініціювати виправлення історичної несправедливості в двосторонньому порядку.

Краще пізно, ніж ніколи. Зробити зараз, щоб ніхто ніколи знову не чинив таких трагедій. Неважливо, якої крові і якої віри...

 


Андрій Лозовий,
Народний депутат України,
Заступник лідера Радикальної партії Олега Ляшка

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Рада,геноцид,парламент,РПЛ,Радикальна партія,Україна,Андрій Лозовий,нація,фракція РПЛ,вірмени
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.