Ніколи знову!

9 мая 2015, 00:59
Народний депутат України, заступник лідера Радикальної партії Олега Ляшка
4
187

Вірю, ми звільнимо окуповані території, відродимо їх, укріпимо оборону - і на нашій святий українській землі буде мир, порядок і добробут


Особливою радістю з поїздки у Княжий град Чернігів було зустріти Сергія Мурованого, якого знаю з 2012 року - Герой війни, командир 13 батальйону ЗСУ, пережив чимало боїв та пекло Дебальцівського котла, помічник Олега Ляшка вже три скликання парламенту поспіль.

А було все так.

Днесь, після урочистого засідання парламенту та інших заходів, поїхали з Олегом Ляшком, Сергієм Скуратовським, Олегом Купрієнком до Чернігова віддати шану тим, хто загинув під час Другої світової війни та нинішньої Великої Вітчизняної Війни.

Вірю, ми звільнимо окуповані території, відродимо їх, укріпимо оборону - і на нашій святий українській землі буде мир, порядок і добробут.

Ніколи знову!


Андрій Лозовий,
Народний депутат України,
Заступник лідера Радикальної партії Олега Ляшка

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: оборона,Радикальна партія,Олег Ляшко,Андрій Лозовий,Чернігівщина,Чернігів,Велика Вітчизняна Війна,ЗСУ,фракція РПЛ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.