На Європу сподіватись, на жаль, марно

1 мая 2015, 15:26
Народний депутат України, заступник лідера Радикальної партії Олега Ляшка
4
579

Минулої ночі на "плюсах" говорили про останній саміт та євроінтеграцію в цілому
Надто багато крові пролилось за ці півтора роки, щоб ми могли лукавити. А правда гірка: саміт "Україна-ЄС" був провальний.
Найболючіше - Європа не має стратегічної визначеності щодо України. А геополітична визначеність важливіше навіть за реформи. Показовий момент - нам не списали жодної копійки боргу. На відміну від, скажімо, Польщі 1991 року, коли було списано половину з 48 мільярдів доларів боргу (по нинішніх грошах, враховуючи інфляцію, це 100 мільярдів). Тому, що по відношенню до Польщі стратегічна визначеність була. Питання про входження України в ЄС в найближчий час навіть не обговорються. На питання про безвізовий режим європейці відповідають нам на кшталт: "потім/побачимо/пізніше/десь там колись". Це при тому, що громадяни ЄС давно можуть їздити в нашу державу без віз. Така собі "любов в одну сторону". Тому нам треба самим себе ставити. Годі бути геополітичними "тєрпілами", до яких ставляться, як до 2 сорту, а не як до партнерів. Самі маємо навести порядок і захистити себе. На Європу сподіватись, на жаль, марно.

Андрій Лозовий,
Народний депутат України,
Заступник лідера Радикальної партії Олега Ляшка

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: геополітика,Радикальна партія,телеканал 1+1,Україна,Олег Ляшко,Андрій Лозовий,політика,влада,євроінтеграція,Європа,Євросоюз,фракція РПЛ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.