Як Ляшко на пляжі добровольців захищає

30 апреля 2015, 17:12
Владелец страницы
Communication group
0
210

Зайшов на сторінку Олега Ляшка на Facebook та бачу, що він пропонує негайно зібратись на позачергову сесію ВР. Пише, що Президент, буцім-то знищує добровольчі батальйони.

Одразу згадав, що бачив пана Ляшка в аеропорту Жуляни 24 квітня, коли проводжав своїх друзів на відпочинок у Дубай. Був здивований, що тим же рейсом Fly Dubai, борт # FDB 5728 відлітав у Дубай і ... пан Ляшко. Попросив друзів, щоб сфоткали його у літаку, та ті пишуть, що їм це не вдалось, бо летів Ляшко бізнес-класом.

Виявляється цей нардеп коментує події та продовжує гнобити Президента засмагаючи під арабським сонечком. Політичні спекулянти не гребують заробляти дивіденди на чесному імені добровольчих батальйонів у т.ч. Правого сектора, тим самим дискредитуючи саму цю ідею.

Володимир Манько

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.