Ригівські недобитки беруть реванш

26 апреля 2015, 09:58
Народний депутат України, заступник лідера Радикальної партії Олега Ляшка
2
747

Схоже, ригівські недобитки всерйоз розправляють плечі


П'ю чай з друзями-адвокатами, які захищали і захищають громадських активістів. Напрочуд цікаві моменти вони розповідають про так званий з'їзд Ради адвокатів на чолі з медведчуківською підстилкою Лідією Ізуєїтовою, який відбувся вчора в Києві:

Головувала на "з'їзді" представник Харкова Наталія Гайворонська - чи не єдиний адвокат, яка публічно підтримала ...закони 16 січня, котрі призвели до масового кровопролиття.

"Тітушками", які не пустили до зали найчисельнішу делегацію адвокатів Києва, керував Тарас Ламах. Персонаж відомий тим, що завалив свого партнера по бізнесу, але в самих чесних українських судах, вбивця, звісно, відмазався. А як адвокат пан Ламах відзначився зокрема таким клієнтом як один з лідерів ДНР Павло Губарєв.

Схоже, ригівські недобитки всерйоз розправляють плечі. А їх московські господарі тільки тішаться і жирно все це спонсорують. Але вищому керівництву держави на це наплювати. Натомість Петро Олексійвич намагається репресувати патріотів. Чи просто з ним домовились?


Андрій Лозовий,
Народний депутат України,
Заступник лідера Радикальної партії Олега Ляшка

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Радикальна партія,Київ,Олег Ляшко,Андрій Лозовий,активісти,Петро Порошенко,фракція РПЛ,адвокати
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.