Головне управління МВС України в Київській області порушує закон

23 апреля 2015, 12:24
Владелец страницы
0
90

Відповідно до моніторингу, проведеного громадською організацією «Фундація.101», Головне управління Міністерства внутрішніх справ України в Київській області виявилось єдиним обласним управлінням,

що порушує Закон України «Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров’я населення».

Вони обладнали у своїх приміщеннях спеціальні місця для куріння, що суворо заборонено для усіх органів державної влади, яким вони і являються.

Звртаю увагу, що Київський обласний главк — єдиний порушник цього закону. Тобо, відповідно до проведеного моніторингу, всі інші обласні управління у своїх приміщеннях куріння заборонили, а Київська область на стільки знахабніла, що їх співробітники курить прямо у будівлях.

Тож, щоб виправити це, ми вирішили надіслати листа на ім’я міністра Авакова, і будемо чекати на його реакцію. Текст звернення публікую нижче.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.