За брехню «Демократичного Альянсу» Василь ГАЦЬКО відповість перед судом

07 листопада 2014, 09:14
Власник сторінки
0
36
За брехню «Демократичного Альянсу» Василь ГАЦЬКО відповість перед судом
Позовна заява

Нещодавно на сайті партії «Демократичний Альянс» була опублікована заява, яка виявилась відвертою брехнею, метою якої була дискредитация мене, оскільки я розкрив факти про підкилимну гру лідера партії

У заяві мене звинуватили зокрема в тому, що я начебто зробив спробу вкрасти домен партії та вів перемовини з іншими політичними силами.

Тож, у відповідь на ці безпідставні звинувачення хочу дещо прояснити.

Виконуючи покладені партією на мене обов’язки, я дійсно займався адмініструванням домену партії. Проте, на прохання представників секретаріату (під час реорганізації IT-відділу), я передав керування доменом вповноваженій на це особі. Жодних спроб викрадення домену не робив.

Інформація про мої перемовинами з іншими політичними силами щодо участі у виборах до Верховної Ради України також не відповідає дійності.

Насправді, всі ці звинувачення є просто смішними. Начебто хотів вкрасти домен, але не вкрав. Начебто вів перемовини з іншими партіями, але на вибори не пішов. Логіка таких звинувачень просто відсутня.

Тож, оскільки кожен має відповідати за свої слова, я звернувся із позовом до суду щодо захисту моєї ділової репутації, честі та гідності.
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.