Росія прагне залишити Україну без безвізового режиму

17 квітня 2015, 14:36
Власник сторінки
1
190

Україна виконали всі умови Мінського договору. Тому Україна очікує, що на саміті східного партнерства у травні в Ризі отримає безвізовий режим з ЄС та перспективу членства у Євросоюзі.

На парламентських слуханнях щодо можливості запровадження безвізового режиму з країнами Євросоюзу прозвучала інформація про те, що ніби то ЄС боїться масової міграції біженців і сепаратистів з України.

 Про це 15 квітня на слуханнях заявив  заявив міністр закордонних справ України Павло Клімкін.

 Треба уточнити, що в ЄС бояться сепаратистів, які під виглядом українців проникнуть в ЄС.

 Є ще однин нюанс: будь-яка проблема в наших взаєминах з Європою рано або дуже рано впирається в оглядку європейців на РФ.

 Для багатьох європейських політиків теза: «Кремль буде незадоволений»  - дуже серйозний аргумент, що гальмує будь-яку ініціативу України.

 В кожному такому гальмуванні через Росію провину перекладають все одно на Україну,  мовляв, ми недоробили, недоприняли, недобудували, недореформували.

 Це при тому, що Україна виконали всі умови Мінського договору. Тому Україна очікує, що на саміті східного партнерства у травні в Ризі отримає безвізовий режим з ЄС та перспективу членства у Євросоюзі.

На цьому саміті ми маємо отримати відповіді на головні питання: перше - це визнання європейської перспективи для України. Друге - це підтримка український позиції з приводу надання безвізового режиму з 1 січня 2016 року. 

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
ТЕГИ: НАТО,Росія,Європейський Союз,парламент,Україна,Ткачук,минские договоренности
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.