Чому безрукі і безногі - не учасники АТО?

9 апреля 2015, 22:33
Народний депутат України, заступник лідера Радикальної партії Олега Ляшка
1
230

Сьогодні в парламенті намагались протягти норму, яка дозволила б чиновникам вищих ешелонів влади отримувати захмарні пенсії... Ми не дозволили

Але особливим цинізмом було те, що лобісти цієї норми апелювали до того, що, мовляв і в Адміністрації Президента, і в Кабміні працюють "героїчні" люди, які заслужили на високі пенсії. Зокрема депутат від БПП (група "Удар") Сергій Куніцин назвав таким ...голову Державної служби з питань інвалідів, ветеранів та учасників АТО Артура Дерев'янка - виродка, який статус учасника АТО роздає наліво-направо корумпованим чиновникам. І це в той час, коли реальні Герої, в тому числі, ті, хто повернувся з фронту без руки чи без ноги такого статусу не мають і б'ються від кабінету до кабінету, шукаючи правди. Хіба вони - кращі сини своєї країни - повинні ще щось комусь доводити?

 

Андрій Лозовий,
Народний депутат України,
заступник лідера Радикальної партії Олега Ляшка

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: корупція,чиновники,Радикальна партія,Олег Ляшко,Андрій Лозовий,пенсії,герої,фракція РПЛ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.