Чудернацька історія з happy end'ом

4 апреля 2015, 23:50
Народний депутат України, заступник лідера Радикальної партії Олега Ляшка
2
230

Недаремно ти, Лозовий, недосипаєш...

Вчора, в п'ятницю, був абсолютно придуркуватий день. Купа зустрічей, ефір, лікарня, додому приїхав поночі. В силу певних обставин дуже пізно ліг спати. Але о 03:40 розбудили.

Подзвонив мій друг і помічник-консультант у ВР, Герой-кіборг Донецького аеропорту Константин Крывич. Повідомив, що у Голосіївському РВ УМВС столиці був затриманий Олексій Омельченко, позивний "Дніпро". Був у батальйоні ОУН, зараз воює у складі 81 десантно-штурмової бригади ЗСУ.

Аргументація ментів чудернацька: машина з Німеччини. І щось їх у РВ УМВС, щурів тилових, геть не зацікавило, що авто пригнали звідти добрі люди легально і віддали на фронт. І що боєць Дніпро не вилазить з передка, а приїхав на один день, бо Святійший Патріарх Філарет збирався нагородити цього Героя орденом за бойові заслуги.

Через розборки з ментами у телефонному режимі ліг спати тільки о 5:30 ранку. Головне - бійця відпустили! Все інше - неважливо. А о 8:40 вже мав зібраний їхати на виїздне засідання Кабміну на тему реформування МВС. Sorry, на 5 хвилин спізнився - напряжно на милицях дошкандибати по сходах, а ліфту там нема. Дуже важко було не позіхати, так ся втомивши...

Одразу після Кабміну - на нараду з керівниками обласних організацій Радикальної партії, яке тривало годин шість. Потім - приймав усіх побратимів з областей, які хотіли зустрітись.

Далі - з колегою Юрієм Чижмарем обговорювали радикальні реформи у енергетичній сфері і відповідні законопроекти.

І ще зустрічі-зустрічі... Оце тільки зараз приїхав додому і відчуваю себе скибочкою лимону, яку безбожно душили на десять чашок чаю поспіль.

...і, злий і заловбаний, читаю новину: боєць Дніпро таки доїхав до Пушкінської в Патріаршу резиденцію - і Святійший нагородив цього Героя орденом.

Вмить почуття втоми стало приємним, попри те, що очі несамохіть заплющуються...

Недаремно!..

Недаремно ти, Лозовий, недосипаєш...

Все, зараз вигуляю вельмишановного Іван Петрович Лозовий і go to bed. Спати буду стільки, скільки буду. Прокинусь - і до Церкви світити вербу. Оце і happy end.

 

Андрій Лозовий,
Народний депутат України,
заступник лідера Радикальної партії Олега Ляшка

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: МВС,ОУН,Радикальна партія,Олег Ляшко,Андрій Лозовий,Lozovyi,фракція РПЛ,патріарх Філарет
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.